12. jūnijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ija, Lenora, Nora
Sākuma lapa » Skaistums, mode » Fitnesa klubu tīkls Atlētika paplašinās – atklāts jauns klubs Āgenskalnā
Fitnesa klubu tīkls Atlētika paplašinās – atklāts jauns klubs Āgenskalnā
Autors: BNA.LV / 20. janvāris 2015, 13:40
Visiem aktīva dzīvesveida cienītājiem 17. janvārī durvis vēra jau astotais fitnesa klubs “Atlētika”, kurš atrodas Rīgā, T/C Āgenskalns, Nometņu ielā 59B. Jaunais fitnesa klubs piedāvā ne tikai ērtas un mūsdienīgas telpas, bet arī plašas treniņu iespējas ikvienai gaumei. Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs, “Atlētikas” mērķis ir nepārtraukti attīstīties un sniegt iespēju aktīvi pavadīt savu brīvo laiku ikvienam Rīgas iedzīvotājam.


No atklāšanas dienas līdz pat 1. februārim, visiem jaunajiem “Atlētika Āgenskalns” klientiem ir iespēja saņemt īpašu piedāvājumu – 25% atlaidi gada līguma noslēgšanai, kā arī turpmāk izmantot visas priekšrocības, ko sniedz viens no profesionālākajiem un draudzīgākajiem fitnesa klubiem Latvijā.

“Jauns gads nāk ar jauniem izaicinājumiem un izaugsmes iespējām. Esam patiesi gandarīti par iespēju piedāvāt vēl vienu dinamisku un uz panākumiem vērstu fitnesa klubu, kurā ikviens var realizēt savus mērķus un saņemt attiecīgu komforta līmeni. Mēs pilnveidojamies ik dienas un noteikti turpināsim to darīt arī nākotnē, jo veselīgs un aktīvs dzīvesveids ir kļuvis par cilvēku neatņemamu dzīves sastāvdaļu, kas arī mūs mudina būt nepārtrauktā kustībā. Esam pārliecināti, ka jaunā fitnesa kluba priekšrocības novērtēs gan mūsu apmeklētāji, gan treneri un visi darbinieki. Ikviens interesents ir gaidīts iepazīties ar “Atlētika Āgenskalns” telpām un iespējām jaunu sporta mērķu sasniegšanai,” turpina fitnesa klubu tīkla „Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs.

Gluži tāpat kā visi “Atlētika” fitnesa klubi, tāpat arī jaunais “Atlētika Āgenskalns” ir atvērts katru darba dienu no plkst. 07:00 līdz 23:00 un brīvdienās no plkst. 09:00 – 21:00.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: abonementi, Āgenskalns, atklāšana, Atlētika, Atletika Free trial, atvēršana, dāvanu kartes, fitnesa klubs, fitnesa klubu tīkls, grupu nodarbības, grupu nodarbības, jaunais gads, jauns klubs, joga, kardiotrenažieri, motivācija, nodarbības, nodarbības sievietēm, nodarbības vīriešiem, problēmzonas, RIP, skrejceļi, spēka trenažieri, sporta klubs, sporta klubs, sporta klubs Rīgas, sporta zāle, svaru zāle, tabata, trenažieri, treniņi sievietēm, TRX, velotrenažieri, veselība, vingrinājumi

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats