27. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Andra, Līva, Līvija
Sākuma lapa » Sabiedrība » Kariņš par veselības ministra pienākumu izpildītāju ieceļ Pabriku
Kariņš par veselības ministra pienākumu izpildītāju ieceļ Pabriku
Autors: bizness.lv / 7. janvāris 2021, 14:24
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien ir parakstījis rīkojumu par veselības ministres Ilzes Viņķeles atbrīvošanu no amata un Ministru prezidenta biedra, aizsardzības ministra, Arta Pabrika iecelšanu par veselības ministra pienākumu izpildītāju uz laiku, kamēr Saeimā tiks apstiprināts jauns veselības ministrs.

Ministru prezidents pirms rīkojuma parakstīšanas sazinājās ar līdzšinējo veselības ministri Ilzi Viņķeli, pasakoties viņai un viņas komandai par līdzšinējo darbu. Tāpat Ministru prezidents ir informējis Arti Pabriku, ka, ņemot vērā līdzšinējo praksi un viņa kā ministra lielo pieredzi, nozīmēs viņu par veselības ministra vietas izpildītāju uz laiku līdz jauna ministra apstiprināšanai amatā.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš otrdien, 5. janvārī, pieprasīja veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju, norādot uz lēno vakcinācijas tempu, laicīgi izstrādāta vakcinācijas plāna trūkumu, kā arī sekām, kuras šobrīd piedzīvojam, laicīgi neizstrādājot un neieviešot Covid-19 ierobežošanas plānu.

Ministru prezidenta rīkojums stājas spēkā no tā parakstīšanas brīža.

Tikmēr noskaidrots, ka veselības ministra amatam virzītajam Saeimas deputātam Danielam Pavļutam (AP) ir visu koalīcijas partiju atbalsts.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats