26. janvāris, Otrdiena
Vārda dienas: Agneta, Agnis, Ansis
Sākuma lapa » Sabiedrība » Interneta veikals Xnet Mārupes novada pašvaldībai dāvina 10 000 sejas aizsargmasku
Interneta veikals Xnet Mārupes novada pašvaldībai dāvina 10 000 sejas aizsargmasku
Autors: bizness.lv / 4. decembris 2020, 11:23
Stājoties spēkā arvien jauniem nosacījumiem par obligātu sejas aizsargmasku lietošanu mācību iestādēs, interneta veikals “Xnet” dāvina 10 000 vienreiz lietojamo masku Mārupes novada pašvaldībai, kas ir viena no Covid-19 visvairāk skartajām teritorijām Latvijā. Lai iespējami ātrāk palīdzētu mazināt Covid-19 vīrusa izplatību, sejas aizsargmasku piegāde pašvaldībai tiks veikta šodien, 4. decembrī.  

“Mārupes novads šobrīd ir to apdzīvoto vietu sarakstā, kurā Covid-19 vīrusa izplatība ir augstāka nekā vidēji valstī. Šobrīd vislielākais izaicinājums ir tieši izglītības iestāžu, tai skaitā bērnudārzu, darba un mācību procesa organizēšana, tādēļ novērtējam interneta veikala “Xnet” iniciatīvu atbalstīt mūsu novada izglītības iestādes. Šajā brīdī mums visiem jābūt atbildīgiem, saudzējot sevi un līdzcilvēkus,” norāda Mārupes novada domes izpilddirektors Kristaps Ločs.

“Jau pirmajā ārkārtējās situācijās laikā novērojām lielu pieprasījumu pēc sejas aizsargmaskām, tāpēc otrajam vilnim sagatavojāmies laicīgi, papildinot noliktavu ar maskām, lai palīdzētu mūsu klientiem justies droši. Vienlaikus vēlamies atbalstīt to profesiju pārstāvjus, kuri pilnībā vai daļēji turpina veikt darba pienākumus klātienē. Novērojot straujo Covid-19 izplatību skolēnu un skolotāju vidū, reaģējām ātri, lai nogādātu 10 000 sejas aizsargmasku Mārupes novada pašvaldības mācību iestādēm, tai skaitā bērnudārziem. Ceram, ka mūsu ieguldījums palīdzēs padarīt klātienes mācības pedagogiem un skolniekiem drošākas, kā arī samazinās vīrusa izplatību izglītības iestādēs,” stāsta “Xnet” vadītājs Edgars Ejubs. 

No 2020. gada 3. decembra Latvijā spēkā stājušies jauni Covid-19 ierobežojumi, kas ietekmē arī mācību iestādes. Nosacījumi paredz, ka bērnudārzos strādājošajiem sejas maska jānēsā visu laiku. Vienlaikus no 7. decembra arī pedagogiem skolās būs jālieto personiskie aizsarglīdzekļi  klātienes nodarbību laikā un starpbrīžos, organizējot mācību procesu skolēniem no 1. līdz 4. klasei. Savukārt skolēniem šie ierobežojumi spēkā stāsies no nākamā gada 4. janvāra.  

“Xnet” dāvinājums izglītības iestādēm ir 10 000 vienreizējās lietošanas trīs slāņu medicīniskās sejas aizsargmaskas ar CE drošības marķējumu. Šo masku bakteriālā filtrēšanas efektivitāte ir ≥ 98%. Pašlaik klientiem iegādei pieejami vairāki komplekti, kuros ietilpst 10, 50 vai 100 sejas aizsargmaksas. Kā zināms, maskas mērķis ir pasargāt gan sevi, gan citus no pilieniem, kuri izdalās šķaudot vai klepojot. Šādā veidā tiek novērsta pilienu nonākšana elpceļos. Vienlaikus “Xnet” piedāvā arī citus personīgās aizsardzības līdzekļus, piemēram, roku dezinfekcijas līdzekļus un antibakteriālās salvetes. Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats