04. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Daila, Veronika
Sākuma lapa » Sabiedrība » Ēlerte: Vienotības lejupslīde netiks apturēta, kamēr nemainīsies tās vadība
Ēlerte: Vienotības lejupslīde netiks apturēta, kamēr nemainīsies tās vadība
Autors: BNA / 22. janvāris 2016, 9:27
Dienā, kad Valsts prezidents nominēja Māri Kučinski (ZZS) par premjera amata kandidātu, partijas "Vienotība" līderei Solvitai Āboltiņai bija jāatkāpjas no partijas vadītājas amata, uzskata Rīgas domes "Vienotības" frakcijas vadītāja Sarmīte Ēlerte.


Intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" Ēlerte pauda viedokli, ka "Vienotības" lēmums gāzt savu premjerministri Laimdotu Straujumu, lai pēcāk pazaudētu Ministru prezidenta amatu, bija muļķīgs.

"Partija "Vienotība" kādā brīdī sāka zaudēt savu identitāti, vērtību, izpratni, kāpēc tā pastāv un kāpēc iedzīvotāji par to balso," pauda Ēlerte, norādot, ka tas lielā mēra noticis "Vienotības" vadības dēļ.

Viņasprāt, dienā, kad prezidents uzticēja valdības veidošanu Mārim Kučinskim, partijas līderei Solvitai Āboltiņai bija jāatkāpjas no šī amata.

""Vienotības" lejupslīde netiks apturēta, kamēr nemainīsies tās vadība," uzskata politiķe, piebilstot, ka šajā “bēdu stāstā” iezīmējās arī pozitīvas lietas, "Āboltiņa pārlieku paļāvās uz prezidenta solījuma par premjera amatu, kādēļ arī tik daudz muļķību tika izdarīts".

Ēlerte progonozēja, ka ja "Vienotības" reitingi turpinās pieslīdet Solvitas Āboltiņas reitingtiem un partijai neizdosies izkļūt ārā vai apturēt “pašiznīcināšanās virpuli”, tad ir iespēja, ka nākamajās vēlēšanās “Vienotības” niša paliek nepiepildīta.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Sarmīte Ēlerte, Solvita Āboltiņa, Vienotība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats