29. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas:
Sākuma lapa » Sabiedrība » Straujuma: Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisijas darbs nenes vērtīgu ieguvumu
Straujuma: Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisijas darbs nenes vērtīgu ieguvumu
Autors: BNA / 6. oktobris 2015, 13:42
Komisija neveicināja izmeklēšanas darbu – tās darbību vairāk var vērtēt kā zināmu līdzcietības žestu cietušajiem, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja premjere Laimdota Straujuma.


Straujuma Saeimas izmeklēšanas komisijas darbu vērtē kā cieņu un atbalstu cietušajām ģimenēm, kas parāda, ka par par šiem cilvēkiem joprojām domā, un viņu nelaime nav aizmirsta. Savukārt komisijas pamatuzdevums, kura mērķis bija palīdzēt noskaidrot traģēdijas izcelšanās apstākļus, izpildīts netika.

Šorīt komisijas vadītājs Ringolds Balodis precizēja Zolitūdes traģēdijas gala ziņojumā norādīto atbildīgo amatpersonu skaitu, atzīstot, ka, iepriekš norādīto 16 esošo un bijušo amatpersonu vietā, atbildību nāksies uzņemties septiņām amatpersonām.

Lēmums par Parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidošanu tikai pieņemts 2014. gada novembrī. Komisijas mērķis bija izvērtēt Zolitūdē notikušās traģēdijas cēloņus un turpmākās darbības, lai nepieļautu līdzīgu traģēdiju atkārtošanos.

Šī gada 21. novembrī būs apritējuši jau divi gadi kopš Zolitūdes traģēdijas, kas, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, laupīja dzīvības 54 cilvēkiem.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Laimdota Straujuma, Zolitūdes traģēdija

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats