29. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas:
Sākuma lapa » Sabiedrība » Straujuma: VK darbinieki vairākkārt nopludinājuši klasificētu informāciju
Straujuma: VK darbinieki vairākkārt nopludinājuši klasificētu informāciju
Autors: BNA / 15. aprīlis 2015, 13:36
Valsts kancelejas (VK) darbinieki nepārtraukti nopludinājuši klasificētu informāciju, trešdien LNT raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.


Intervijā Straujuma skaidroja, ka Valda Dombrovska valdības laikā vairāki VK darbinieki nepārtraukti nopludinājuši klasificētu informāciju :”Tas nav normāli, ja dažādās interneta vietnēs parādās klasificētu dokumentu kopijas vēl pirms sēdes beigšanās,” pastāstīja premjere, uzsverot, ka ekonomiska un drošības rakstura jautājumos jābūt modriem.

Runājot par VK direktores Elitas Dreimanes atbrīvošanu no amata, Straujuma norādīja, ka tuvāko nedēļu valdība varētu lemt par Dreimanes atstādināšanu no VK vadītājas amata.

“Manuprāt, ministri saprot situāciju un apzinās, ka organizēt darbu bez pielaides valsts noslēpumam ir pilnīgi neiespējami,” komentējot to, cik daudzi ministri būtu gatavi atbalstīt Dreimanes atbrīvošanu, skaidroja Straujuma.

Jau ziņots, ka Satversmes aizsardzības birojs (SAB) atņēmis pielaidi valsts noslēpumam VK direktorei Elitai Dreimanei. Neskatoties uz to, ka ikgadējā darba novērtēšanas komisija Dreimanes darbu novērtējusi augsti, tomēr anulētās valsts noslēpuma pielaides dēļ viņa darbu šajā amatā nevar turpināt, savukārt no piedāvājuma ieņemt citu amatu valsts pārvaldē Dreimane atteikusies.

Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Laimdota Straujuma.

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats