21. janvāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Agne, Agnese, Agnija
Sākuma lapa » Sabiedrība » Pēc cenu paaugstināšanās sabiedriskajā transportā pasažieru skaits samazinājies par 5%
Pēc cenu paaugstināšanās sabiedriskajā transportā pasažieru skaits samazinājies par 5%
Autors: BNA / 14. aprīlis 2015, 11:17
Pēc biļešu cenu paaugstināšanas Rīgas sabiedriskajā transportā, pasažieru skaits nav būtiski samazinājies un marta mēnesi tas sarucis vien par 5 %, tā otrdien intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Rīgas mērs Nils Ušakovs.


“Patreiz rezultāti ir izteikti pozitīvi, jo samazinājums ir tikai 5%. Runājot par pasažieru plūsmu, tas ir ārkārtīgi labs rezultāts,” sacīja Ušakovs, atzīmējot, ka lielākās izmaiņas novērojamas attiecībā uz biļešu struktūru, proti, iegādāto mēnešbiļešu skaits pieaudzis par trešdaļu.

“Marts ir pirmais mēnesis, kad iedzīvotāji maksā jauno biļešu cenu un 5 % samazinājums ir pozitīvi,” uzsvēra Rīgas mērs.

Ušakovs gan nemācēja atbildēt, vai līdz ar biļešu cenu dubultošanos pieaudzis arī bezbiļetnieku skaits, norādot, ka situācija īpaši nav mainījusies, bet kontroles dienestu aktivitāte noteikti samazinājusies “zaķu” skaitu.

Runājot par nākotnes plāniem attiecībā uz jauno sabiedrisko transporta biļešu veidiem, Rīgas mērs pastāstīja, ka plānots ieviest piecu dienu biļete darba dienām un mēnešbiļeti, kas būtu derīga diviem maršrutiem.

Jau vēstīts, ka no 1. februāra stājušās spēkā jaunas biļešu cenas Rīgas sabiedriskajā transportā, turpmāk viens brauciens maksās 1,15 eiro, savukārt biļete pie vadītāja 2 eiro.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Nils Ušakovs, sabiedriskais transports

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats