18. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ēriks, Inese, Inesis
Sākuma lapa » Sabiedrība » KNAB lūdzis SAB anulēt Strīķei piešķirto pielaidi valsts noslēpumam
KNAB lūdzis SAB anulēt Strīķei piešķirto pielaidi valsts noslēpumam
Autors: BNA / 8. aprīlis 2015, 10:29
Pamatojoties uz biroja rīcībā esošo informāciju un ņemot vērā to, ka Jutai Strīķei bijuši pārkāpumi saistībā ar valsts noslēpuma objekta aizsardzību, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis Satversmes aizsardzības birojam (SAB) anulēt Strīķei piešķirto pielaidi valsts noslēpumam vai arī samazināt pielaides pakāpi, trešdien LNT raidījumā "900 sekundes" pastāstīja KNAB vadītājs Jaroslavs Streļčenoks.


Streļčenoks kārtējo reizi atgādināja, ka Strīķe ierodas darbā, taču savus tiešos darba pienākumus nepilda, kā rezultātā apkopoti materiāli par Strīķes atlaišanu, kas iesniegti tiesā.

"Pamatojoties uz to, ka Strīķei bijuši pārkāpumi saistībā ar valsts noslēpuma objekta aizsardzību un viņas rīcība neveicina un apgrūtina valsts noslēpuma aizsardzību, otrdien KNAB izteicis lūgumu SAB anulēt Strīķes pielaidi valsts noslēpumam," intervijā sacīja Streļčenoks.

Sīkākus komentārus par pārkāpumiem KNAB priekšsēdētājs nesniedza, atbildot, ka viņš KNAB informāciju nav tiesīgs konkretizēt.

Jau vēstīts, ka Augstākā tiesa (AT) atteikusies ierosināt tiesvedību un vērtēt KNAB sūdzību par Rīgas apgabaltiesas lēmumu strīdā ar Jutu Strīķi par viņas pazemināšu amatā.

Kā arī vēstīts, ka AT Civillietu departaments lēma par bijušās KNAB priekšnieka vietnieces Jutas Strīķes atjaunošanu amatā un piemēroja KNAB izmaksāt Strīķei aptuveni 7000 eiro lielu atlīdzību.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Jaroslavs Streļčenoks, Juta Strīķe, KNAB

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats