01. augusts,
Vārda dienas: Albīna, Albīns
Sākuma lapa » Sabiedrība » Strelčenoks: tiek apkopoti materiāli Strīķes atbrīvošanai no amata
Strelčenoks: tiek apkopoti materiāli Strīķes atbrīvošanai no amata
Autors: BNA / 31. marts 2015, 10:44
Tiek apkopoti materiāli, lai Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka bijusī vietniece Juta Strīķe tiktu atbrīvota no amata, otrdien intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja pats Streļčenoks.


"Juta Strīķe ir atjaunota darbā saskaņā ar tiesas spriedumu, bet disciplinārlietas ietvaros viņa ir pazemināta amatā. Darbā es viņu redzu, sveicinos, bet amata pienākumus viņa nepilda," situāciju raksturoja Strelčenoks.

KNAB priekšsēdētājs norādīja, ka patlaban tiek apkopoti materiāli, lai Strīķi atbrīvotu no amata: "Ja ir noteikts darbinieks, kas nepilda sava amata pienākumus, tad darba devējs ir ieinteresēts, lai darba pienākumi tomēr tiktu pildīti. Ja tā nenotiek, tad seko atbilstoša rīcība," sacīja Strelčenoks.

Komentējot tiesvedību izmaksas, Strelčenoks norādīja, ka tiesāšanās ar darbiniekiem, konkrēti ar Jutu Strīķi, no biroja puses izmaksā desmit tūkstošus eiro. Pašlaik kopumā ar biroju jau tiesājas astoņi darbinieki, bet puse no tiem esot uzsākuši tiesāšanos pirms amata ieņemšanas.

KNAB priekšsēdētājs izmaksas neuzskata par izšķērdēšanu, norādot, ka ja darbinieks nepilda amata pienākumus, tad jāseko rīcībai.

Kā vēstīts, Augstākās tiesas (AT) Civillietu departaments lēma par bijušās KNAB priekšnieka vietnieces Jutas Strīķes atjaunošanu amatā un piemēroja KNAB izmaksāt Strīķei aptuveni 7000 eiro lielu atlīdzību.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Jaroslavs Streļčenoks, Juta Strīķe, KNAB

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats