03. marts, Trešdiena
Vārda dienas: Marts, Tālavs, Tālis
Sākuma lapa » Sabiedrība » Rīgas mērs nepiedalīsies 9. maija svinībās Maskavā
Rīgas mērs nepiedalīsies 9. maija svinībās Maskavā
Autors: BNA.LV / 23. februāris 2015, 11:38
Rīgas mērs Nils Ušakovs intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” apstiprināja, ka nepiedalīsies 9. maija svinībās Maskavā.


“Neredzu nekādu pamatu, kāpēc man vajadzētu būt prom no rīdziniekiem, kuriem šī diena arī ļoti svarīga,” sacīja Ušakovs, apliecinot, ka 9.maiju kā ierasts pavadīs Rīgā.

Oficiālu aicinājumu uz 9. maija pasākumu Maskavā gan Rīgas mērs neesot saņēmis, taču, ja tāds tikšot saņemts, Ušakovs pieklājīgi atteiks.

Uz jautājumu, vai nebūtu bijis labāk atteikties no Starptautiskā Sabiedriskā pareizticīgo tautu vienotības fonda (SSPTVF) prēmijas par kristietības principu stiprināšanu sabiedrībā, ko Rīgas mērs saņēma pagājušajā nedēļā Maskavā, Ušakovs, norādīja, ka tas būtu izteikti nepareizi, ņemot vērā faktu, ka Latvijā ir pietiekami liela pareizticīgo kopiena. Tāpat Rīgas mērs uzsvēra, ka nemēģina saistīt kopā baznīcu, valsti un ģeopolitiskās problēmas.

“Eiropa ir ieinteresēta, lai mums būtu labas attiecības ar Krieviju,” sacīja Rīgas mērs, norādot, ka viņa mērķis nav strādāt tā, lai šīs attiecības kādreiz neuzlabotos.

Lai uzlabotu Latvijas un Krievijas attiecības, Rīgas mērs cer jūnijā uz prezidentūras beigām Maskavā uztaisīt “kārtīgus Jāņus”

“Krīze ir, un mēs visi ceram, ka tā kādreiz beigsies. Pēc tās beigām mums kopā ar biedriem no Eiropas Savienības (ES) vajadzēs karot par Krievijas tirgu. Mans uzdevums ir darīt visu, lai pēc krīzes beigām Latvijas uzņēmumi tajā brīdī būtu pirmajās rindās,” sacīja Ušakovs.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Nils Ušakovs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats