22. jūnijs, Sestdiena
Vārda dienas: Laimdots, Ludmila
Sākuma lapa » Sabiedrība » Fitnesa trenere: ceļā uz skaistu augumu, lielākā nozīme ir tieši uzturam, jeb Tu esi tas, ko Tu ēd!
Fitnesa trenere: ceļā uz skaistu augumu, lielākā nozīme ir tieši uzturam, jeb Tu esi tas, ko Tu ēd!
Autors: BNA.LV / 20. novembris 2014, 14:06
Vai ir iespējams iegūt skaistu, veselīgu un tvirtu augumu pārtiekot vien no tā sauktās neveselīgas pārtikas? Ja vien Jums nav apbrīnojami gēni, tad tas, visticamāk, nebūs iespējams. Ēdiens ir mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa un pateicoties pārtikai, ko ik dienas uzņemam, veidojas mūsu augums, imunitāte un viss pārējais dzīvībai nepieciešamais.


Uzturam īpaša nozīme ir tieši tad, ja nodarbojaties ar sportu un vēlaties uzturēt sevi lieliskā formā. Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, mijiedarbību starp cilvēka organismu un uzņemto pārtiku ļoti labi raksturo frāze -  Tu esi tas, ko Tu ēd!

“Lai sasniegtu pēc iespējas efektīvākus mērķus, pirmkārt, ir jāiemācās atteikties no regulāras našķēšanās ar neveselīgo pārtiku – saldumiem, produktiem ar pārmērīgi augstu tauku saturu, gāzētiem un saldinātiem dzērieniem un tml. Mērenība – tā būtu jāņem vērā.  Lielisks apvienojums labiem rezultātiem ir fitness, veselīgs uzturs, ūdens un  miegs. Ja esat nolēmuši, vai jau esat nopietni pievērsies aktīvam dzīvesveidam, būtu ieteicams konsultēties arī ar uztura speciālistu, kurš izvērtēs Jūsu veselības stāvokli, ēšanas paradumus, ikdienas fizisko aktivitāti. Pamatojoties uz iegūto informāciju, sniegs uztura rekomendācijas. Sastādot ēdienkarti, ņem vērā Jūsu svaru, augumu, dzīvesveidu un veselības traucējumus,” turpina Veronika Kim.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Atlētika, Atletika Free trial, Barona centrs, dāvanu karte, Fitnesa klubs, fitnesa klubu tīkls, grupu nodarbības, grupu nodarbības, joga, kardiotrenažieri, motivācija, nodarbības, nodarbības sievietēm, nodarbības vīriešiem, problēmzonas, Rīga, Rīgas centrs, Rīgas centrs., RIP, skrejceļi, spēka trenažieri, sporta klubs, sporta klubs, sporta klubs centrā, sporta zāle, svaru zāle, tabata, trenažieri, treniņi sievietēm, TRX, uztura speciālists, uzturs, velotrenažieri, veselība, vingrinājumi

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats