27. janvāris, Piektdiena
Vārda dienas: Ildze, Ilze, Izolde
Sākuma lapa » Sabiedrība » Vilks: Jaunajā valdībā ir maz reālā darba darītāju
Vilks: Jaunajā valdībā ir maz reālā darba darītāju
Autors: BNA.LV / 21. oktobris 2014, 15:29
Par Latvijas dinamisku attīstību mums jāaizmirst, tā šodien intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja finanšu ministrs Andris Vilks, norādot, ka kamēr pie valdības veidošanas būs vieni un tie paši ministri valsti negaida nekāda attīstība.


Intervijā Vilks nevairījās nosaukt politisko vidi par divkosīgu un liekulīgi, kurā ir tikai daži darītāji un pārējie runātāji. “Darītāji tiek sisti no visām pusēm, visu laiku tiek gāzti mēsli uz galvas (..) manai ģimenei tas nav vajadzīgs. Arī jaunajā valdībā ir maz reālā darba darītāju, kas atstās pozitīvu un paliekošu ietekmi,” atklāts bija Vilks.

Skarbus vārdus Vilks veltīja arī Ventspils pilsētas mēram Aivaram Lembergam, norādot, ka viņam ir liela ietekme valdības veidošanā un viņš vēlas kontrolēt visu šajā valstī. Savā sociālā tīklā twitter, bijušais finanšu ministrs ierakstījis: “Nevēršoties pret saviem kolēģiem ministriem, uzskatu ka jaunā koalīcija būs Stagnācijas un liekulības koalīcija. Lemberga pilnīgs triumfs…”. Komentējot šo ierakstu, Vilks norāda, ka Lembergam ir daudz lielāka ietekme Saeimā un atbalsts kā partijai “Vienotība”.

Jautāts par valdības budžetu un ekonomisko situāciju, Vilks norāda, ka valsts budžets tiek plānots trīs gadus uz priekšu un Latvijai ir diezgan labs potenciāls uz lielākiem izdevumiem 2017. gadam. Pozitīvi tiek vērtētas arī ekonomikas pieauguma tendences, pēc Vilka domām, pieaugums varētu būt 2,8 procenti, kas lielākoties būs atkarīgs no tā, cik daudzas Eiropas Savienību (ES) valstis spēs paaugstināt savu izaugsmi un no tā, vai Krievijā ir recesija vai nav.

Latvijai ir diezgan spēcīgs iekšējais patēriņš un eksportētāji ir elastīgi, norāda Vilks, prognozējot, ka visstraujāk augošās valstis būs Latvija, Lietuva, Īrija, Lielbritānija un, iespējams, arī Polija.

Vilks apliecina, ka pēc aiziešanas no politikas, meklēs jaunu darbu privātajā sektorā un, visticamāk, darbs tikšot meklēts ārvalstīs.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Andris Vilks

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats