23. janvāris, Sestdiena
Vārda dienas: Grieta
Sākuma lapa » Sabiedrība » Vizītē uz Ukrainu dosies Saeimas pārstāvji
Vizītē uz Ukrainu dosies Saeimas pārstāvji
Autors: BNA.LV / 1. jūlijs 2014, 12:56
Saspīlēto un traģisko notikumu dēļ pašmāju politiķi ir izlēmuši apciemot Ukrainu, tādējādi izrādot savu solidaritāti pret valsti un tās iedzīvotājiem.


Uz Ukrainu dosies Saeimas Eiropas lietu priekšsēdētāja Zanda Kalniņa-Lukaševica ar savu delegāciju, tiesa, darba vizītē Kijevā. Šo komisiju pārstāvēs deputāts Dzintars Rasnačs un Saeimas Izglītības, kulltūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Eiropas lietu komisijas deputāti Dana Reizniece- Ozola, Igors Pimenovs un Edvards Smiltēns.

Vizītē ir būtiski noskaidrot, kā Latvija var palīdzēt krīzes skartajai valstij, turklāt nepieciešams nodot uzkrāto reformu īstenošanas pieredzi.

Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Zanda Kalniņa-Lukaševica skaidro, ka Latvijas sadarbība ar Ukrainu kļūs vēl ciešāka gan politiskā, gan ekonomikas līmenī, it īpaši tikko parakstītās Asociācijas līguma starp Eiropas Savienību un Ukrainas dēļ.

Delegācija vizītes laikā tiksies ar vairākiem Ukrainas valstsvīriem un ekspertiem, lai izprastu viņu redzējumu par Ukrainā notiekošo un, iespējams, pārrunātu iespējamo Latvijas un Ukrainas nevalstisko organizācijas sadarbību.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Saeima, Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats