24. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Diāna, Dina, Dins
Sākuma lapa » Sabiedrība » Pavasarī īpaši būtisks ir pilnvērtīgs uzturs un sportiskās aktivitātes
Pavasarī īpaši būtisks ir pilnvērtīgs uzturs un sportiskās aktivitātes
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 10. marts 2014, 13:51
Pavasaris ir laiks, kad mostas ne tikai daba, bet arī cilvēka ķermenis sāk pielāgoties klimata maiņām. Salīdzinoši siltie laikapstākļi vairo dzīvesprieku un cilvēki arvien aktīvāk savu brīvo laiku pavada sportojot. Tomēr pavasarī laikapstākļi mēdz būt mānīgi, līdz ar to, ikvienam vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību sava apģērba izvēlei, pilnvērtīgam uzturam, imunitātes stiprināšanai, kā arī sportiskajām aktivitātēm, kas ļaus izvairīties no saslimšanām un rūpēsies par ķermeņa vispārējo labsajūtu.


Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, pavasarim iestājoties, pieaug arī sporta kluba apmeklētāju skaits, jo ikviens ir silto laikapstākļu gaidās, un kurš gan negrib sagaidīt vasaru vesels un lieliskā fiziskā formā? Aktīvam dzīvesveidam ir  priekšrocības jebkurā gada periodā, taču pavasarī cilvēka ķermenim nepieciešama papildus imunitāte, lai cīnītos ar nevēlamām saslimšanām.

“Saprotams, ka, iestājoties siltākam laikam, pavasarīgā noskaņa dara savu – ikviens vēlas atvadīties no biezajām ziemas jakām, taču tas būtu jādara pamazām, pielāgojoties gaisa temperatūrai ārā. Bieži vien cilvēki domā, ka par imunitāti ir jārūpējas tikai rudenī vai ziemā, bet, neraugoties uz to, ka pavasarī daba mostas, arī tajā nedrīkst aizmirst par organisma stiprināšanu. Sportiskās aktivitātes nodrošinās ne tikai efektīvāku organisma vielmaiņu, bet arī uzlabos garastāvokli, apetīti, miegu, kā arī samazinās risku saslimt. Pavasarī ir daudz un dažādi veidi, kā sevi fiziski nodarbināt – vingrošana, skriešana, nūjošana, dejošana, peldēšana, fitness un ne tikai. Sportošana palīdzēs patērēt enerģiju un piešķirs Tev dzīvesprieku. Ikvienam vajadzētu izvēlies sev piemērotāko sporta aktivitāšu veidu, vadoties pēc savām spējām un mērķiem. Liela nozīme, protams, ir arī veselīgam un sabalansētam uzturam. Šajā pavasarī  “Atlētika” novēl ikvienam saglabāt apņēmību un tiekties uz labākiem sportiskajiem rezultātiem,” turpina Veronika Kim.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Atlētika, dāvanas, dāvanu karte, fitnesa klubs, grupu nodarbības, Jelgava, joga, kardiotrenažieri, pavasaris, skrejceļi, spēka trenažieri, sporta klubi Rīgā, sporta klubs, sporta zāle, sports, svaru zāle, trenažieri, velotrenažieri, veselība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats