21. jūnijs, Piektdiena
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds
Sākuma lapa » Sabiedrība » Straujuma vēlas publiskot jauno apsardzes auto izmaksas
Straujuma vēlas publiskot jauno apsardzes auto izmaksas
Autors: BNA.LV / 28. janvāris 2014, 11:47
Kopš pirmdienas, 27. janvāra, ir zināms par slepeno luksusa klases auto iegādi ministru prezidentes Laimdotas Straujumas un Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas apsardzes vajadzībām. Iepirkumu veikusi Drošības policija, un iepirkuma izmaksas tiek turētas slepenībā, tādējādi radot sabiedrības sašutumu.


Lai mazinātu radušos spriedzi, ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) mudinās atklāt iepirkuma izmaksas. Viņa pauda viedokli, ka tā kā iepirkums tika veikts par valsts naudu, tautai ir tiesības zināt šīs naudas izlietojumu, tāpēc viņa lūgs Drošības policijai publiskot šo informāciju.

Kā ziņots, Drošības policija ir iegādājusies vairākas “Audi Q7” automašīnas valsts augstāko amatpersonu apsardzes nodrošināšanai. Drošības policijas pārstāvji atsakās izpaust iepirkuma izmaksas, jo tika parakstīts konfidencialitātes līgums starp abām pusēm, turklāt Drošības policijas pārstāvji ziņo, ka valsts augstāko amatpersonu apsardze ir valsts noslēpums, tāpēc nekādu informāciju par to nedrīkst izpaust.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: apsardze, Audi Q7, Drošības policija, Laimdota Straujuma, Solvita Āboltiņa

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats