18. aprīlis,
Vārda dienas: Jadviga, Laura
Sākuma lapa » Sabiedrība » Satraucoši dati par iedzīvotājiem, kas jau pametuši vai drīzumā gatavojas pamest valsti
Satraucoši dati par iedzīvotājiem, kas jau pametuši vai drīzumā gatavojas pamest valsti
Autors: Apollo.lv / 23. janvāris 2014, 13:42
Satraucoši secinājumi ir pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar LNT raidījumu «900 sekundes» nesen veiktajā pētījumam par to, cik cilvēku jau ir pametuši valsti labākas dzīves meklējumos un cik vēl ir tādu, kas to tikai plāno darīt.


Pētījuma rezultāti liecina, ka vairākumam jeb 93% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju radu draugu un paziņu lokā ir kāds, kurš jau ir pametis Latviju vai meklē, vai ir jau atradis darbu ārzemēs, tikai 6% šādu draugu vai paziņu nav, bet 1% nevarēja atbildēt uz šo jautājumu.

37% no aptaujātajiem, kuri pazīst kādu, kurš ir strādājis ārzemēs, ir zināms arī kāds, kurš pārcēlies atpakaļ dzimtenē, 4% aptaujāto bijuši tādi, kas paši atgriezušies Latvijā, bet 55% šādu draugu un paziņu nav neviena, kurš būtu atgriezies Latvijā,4% nebija atbildes uz šo jautājumu.

Jautājot par nākotnes plāniem vairāk nekā puse jeb 56% norāda, ka paši vai kāds no viņiem zināmiem cilvēkiem tuvākajā laikā plāno pamest Latviju labākas dzīves meklējumos.27% atzinusi, ka ne viņiem, ne viņu draugiem šādu plānu nav.17% iedzīvotāju ir bez konkrētas atbildes uz šo jautājumu.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: 900 sekundes, TNS

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats