17. janvāris,
Vārda dienas: Tenis
Sākuma lapa » Sabiedrība » Politologs: Dombrovskis Latvijai ir jau zaudēts
Politologs: Dombrovskis Latvijai ir jau zaudēts
Autors: Apollo.lv / 3. janvāris 2014, 13:23
Varbūt kļūdos, taču šķiet, ka Valdis Dombrovskis ar visām savām priekšrocībām un trūkumiem Latvijai ir jau zaudēts, intervijā laikrakstam «Diena» paudis politologs Ivars Ījabs.


Viņš norādījis, ka, protams, viņš ir bijis «Vienotības galvenais resurss», taču, ņemot vērā mūsu vārgo partiju sistēmu, viņam arī nevar pārmest vēlmi pastrādāt kādā mierīgākā vietā.

«Galu galā ne jau viņš viens tāds. Te jau vesels bars kvēlu patriotu grib pa kluso nosvīst uz Briseli – un Dombrovskis atšķirībā no vairākuma patiešām to ir pelnījis. Nevar noliegt, ka «Vienotībai» tas, protams, būs trieciens, jo tādu pilnvērtīgu aizvietotāju partijai nav,» sacījis politologs.

Viņš pauda, ka no otras puses, šai partijai ir arī labākas iespējas piesaistīt kādu no malas. «Uz ūdens viņi paliks – jautājums, cik kuplā skaitā,» sacīja Ījabs.

Kā ziņots, līdzšinējais premjerministrs Dombrovskis 27.novembrī paziņoja par atkāpšanos no amata. Viņš paskaidroja, ka tādā veidā uzņemas politisko atbildību par Zolitūdes traģēdiju, kas prasīja 54 cilvēku dzīvības.

Pēc demisijas ir notikušas vairākas politisko konsultāciju kārtas, «Vienotība» divas reizes piedāvājusi premjera amata kandidātus, taču abas reizes Valsts prezidents Andris Bērziņš tos noraidījis, raksta Apollo.lv.

Prezidents informējis, ka gaidīs no partijām vienošanos par kādu premjera amata kandidātu, bet, ja līdz 7.janvārim to nesagaidīs, nāks klajā ar paziņojumu par savu izraudzīto kandidātu, kas, pēc Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas (V) teiktā, esot Latvijas pastāvīgais pārstāvis NATO Māris Riekstiņš.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ES, Ivars Ījabs, Valdis Dombrovskis

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats