17. janvāris,
Vārda dienas: Tenis
Sākuma lapa » Sabiedrība » Ušakovs asi reaģē uz ziņu par savāktajām balsīm iniciatīvai par Uzvaras pieminekļa nojaukšanu
Ušakovs asi reaģē uz ziņu par savāktajām balsīm iniciatīvai par Uzvaras pieminekļa nojaukšanu
Autors: Apollo.lv / 21. oktobris 2013, 17:12
Neviens piemineklis Rīgā nojaukts netiks, tā paziņojumā medijiem norādījis Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC), tā reaģējot uz ziņu par portālā «Mana Balss.lv» savāktajām 10 000 balsīm iniciatīvai nojaukt Uzvaras pieminekli.


«Provokatoru un ekstrēmistu aprindās šī doma dzīvo jau 20 gadu. Ja kāds grib kurināt naidu un neiecietību, tad šī ir lieliska ideja. Nav jābrīnās, ka politiķi, kuriem nav piedāvājuma ekonomikā un sociālajā politikā centīsies kurināt naidu starp pilsoņiem un iedzīvotajiem. Bet viņiem tas neizdosies. No savas puses, kā Rīgas mērs, varu garantēt, ka Rīgā netiks nojaukts neviens piemineklis,» paziņojumā norāda Ušakovs.

Jau ziņots, ka portālā «Mana Balss.lv» par iniciatīvu, kas piedāvā nojaukt pieminekli «Padomju armijas karavīriem - Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem» jeb tā saukto Uzvaras pieminekli Rīgā un atjaunot laukuma vēsturisko plānojumu, parakstījušies vairāk nekā 10 020 cilvēku, liecina portālā pieejamā informācija.

Ja savākti nepieciešamie 10 000 paraksti, tad iniciatīva tiks iesniegta skatīšanai Saeimā, raksta Apollo.lv.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Mana Balss.lv, Nils Ušakovs, Uzvaras piemineklis

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats