16. janvāris, Sestdiena
Vārda dienas: Lida, Lidija
Sākuma lapa » Sabiedrība » Biļešu reforma: Ušakova sarunas ar Siguldu bijušas veiksmīgas
Biļešu reforma: Ušakova sarunas ar Siguldu bijušas veiksmīgas
Autors: Apollo.lv / 9. oktobris 2013, 17:48
Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) ticies ar Siguldas novada domes priekšsēdētāju Uģi Mitrevicu, lai pārrunātu abu pilsētu  sadarbību saistībā ar sabiedriskā transporta biļešu cenu reformu, kas Rīgā gaidāma no nākamā gada.


Abas amatpersonas runājušas par abpusēji izdevīgiem nosacījumiem braukšanai sabiedriskajā transportā abu pašvaldību iedzīvotājiem. Atvieglojumi tiks paredzēti kā siguldiešiem, kas izmantos Rīgas sabiedrisko transportu, tā arī rīdziniekiem, kas apmeklēs Siguldu, portāls «Apollo» uzzināja Rīgas domē.

Pēc sarunas Rīgas mērs informēja, ka starp abām pašvaldībām pašlaik notiek tehniskās un juridiskās konsultācijas, lai īstenotu šo ideju. Ušakovs nenoliedza, ka cer uz tikpat veiksmīgām pārrunām ar citām Pierīgas pašvaldībām.

«Apollo» jau vēstīja, ka Rīgas dome pirmdien ārkārtas sēdē atbalstīja sabiedriskā transporta biļešu cenu reformu, kas paredz, ka no nākamā gada galvaspilsētā deklarētajiem iedzīvotājiem biļešu cena tiks samazināta, bet citiem tā kļūs divreiz dārgāka.

Viens brauciens Rīgas pašvaldības SIA «Rīgas satiksmes» autobusos, trolejbusos vai tramvajos rīdziniekiem izmaksās 60 eirocentus.

Savukārt pasažieri, kas nav deklarēti galvaspilsētā, pirks biļetes par pašizmaksu 1,20 eiro apmērā par vienu braucienu.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Nils Ušakovs, Rīgas satiksme, Sigulda

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats