25. februāris,
Vārda dienas: Alma, Annemarija
Sākuma lapa » Sabiedrība » Rīgā sastrēgumi jāpacieš līdz ziemai; arī šodien būtiski ierobežojumi
Rīgā sastrēgumi jāpacieš līdz ziemai; arī šodien būtiski ierobežojumi
Autors: Apollo.lv / 13. septembris 2013, 11:49
Vairākās vietās Rīgā vērienīgi ceļu remonti būs līdz pat sezonas beigām jeb novembrim, piektdien raksta «Diena». Tādēļ autovadītājiem jārēķinās, ka būs arī ievērojami sastrēgumi.


Pirms nedēļas plašu rezonansi izraisīja finanšu ministra Andra Vilka (V) asā reakcija par ilgstošo nīkšanu satiksmes sastrēgumā Juglā. Uzņēmuma «Latvijas Valsts ceļi» pārstāve Ieva Niedra sarunā ar laikrakstu norādīja, ka SIA «Binders» darbus šajā ceļa posmā sākusi 24.jūlijā un saskaņā ar līgumu tie jāveic līdz 5. novembrim.

Sastrēgumi vasaras beigās ir arī Pārdaugavā, pie topošās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas Salu tilta virzienā. Inženiertīklu izbūves dēļ tiek ierobežota vai pat slēgta satiksme dažādos ielas posmos un veidojas sastrēgumi, piemēram, nobraucot no Akmens tilta uz Mūkusalas ielu.

Nacionālās būvkompāniju apvienības pārstāve Ilga Sokolova pastāstīja: plānots, ka būvdarbi beigsies oktobrī, kad tiks atcelti visi ierobežojumi.

Savukārt Vienības gatves posma rekonstrukciju no Ozolciema ielas līdz Kaplavas ielai plānots pabeigt līdz oktobra beigām. Līdz 30. novembrim jāpabeidz rekonstruēt pārvadu pār dzelzceļu Kārļa Ulmaņa gatvē.

Tāpat līdz būvsezonas beigām tiek solīts pabeigt Dienvidu tilta 3.kārtas jeb Zemgales virziena maģistrālā transporta mezgla darbus.

Jāatgādina, ka pasākuma «Lauki ienāk pilsētā» laikā Rīgā piektdien tiks noteiktas ievērojamas satiksmes organizācijas izmaiņas vairākās pilsētas ielās.

No rītdienas, 13.septembra, līdz svētdienai, 15.septembrim, būs slēgta Krasta iela posmā no 13.janvāra ielas līdz Turgeņeva ielai un Maskavas iela posmā no 13.janvāra ielas līdz Turgeņeva ielai.

Satiksme Krasta ielas un Maskavas ielas posmā abpus Spīķeru kvartālam tiks slēgta jau no plkst.10. Satiksmes departaments norāda, ka Krasta iela ir visnoslogotākā iela Rīgā, kuru izmanto tūkstošiem autovadītāju, līdz ar to, visticamāk, gaidāmi pamatīgi satiksmes sastrēgumi.

Autovadītāji, kas plāno izmantot Krasta ielu, tiek aicināti laikus izvēlēties alternatīvas iespējas, kā šo ielas posmu apbraukt.

Krasta ielas posmā satiksme tiks slēgta visa veida transportlīdzekļiem, savukārt Maskavas ielas posmā no 13.janvāra ielas līdz Turgeņeva ielā kursēs sabiedriskais transports un piegādes transportlīdzekļi tirdzniecības vietām.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka šajā laika posmā būs aizliegts apstāties un stāvēt Puškina ielas kreisajā pusē 30 metrus pirms krustojuma ar Maskavas ielu un Turgeņeva ielas kreisajā pusē posmā un virzienā no Maskavas ielas līdz Krasta ielai.

Satiksmes departaments aicina rīdziniekus un Rīgas viesus būt saprotošiem un ievērot noteiktās satiksmes organizācijas izmaiņas.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Binders, Ieva Niedra, sastrēgumi

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats