21. jūnijs, Piektdiena
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds
Sākuma lapa » Sabiedrība » RIMI piedāvātais Wenger ceļojuma koferis neder lidošanai ar airBaltic un Ryanair
RIMI piedāvātais Wenger ceļojuma koferis neder lidošanai ar airBaltic un Ryanair
Autors: Ilze Šteinfelde / NRA.lv / 13. augusts 2013, 11:40
 Daudzi Rimi pircēji izmantoja iespēju sakrāt uzlīmes un iegādāties Wenger somas ar atlaidi.


Viena no tām – ceļojuma koferis ar rokturi un ritentiņiem (46x34x22) būtu ideāli piemērots rokas bagāžai. Diemžēl šis koferis vienā izmērā par diviem centimetriem pārsniedz airBaltic un Ryanair rokas bagāžas standartu. 

airBaltic Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags uz šo Neatkarīgās jautājumu rokas vien noplātīja: «Ja rokas bagāža ir lielāka nekā pieļaujamais izmērs, tad tā jānoformē kā reģistrētā bagāža un jānodod.» Reizē viņš arī izteica neizpratni, kāpēc vietējie tirgotāji, izvēloties ceļojumu somas savai akcijai, nepainteresējas, kādi ir vietējās aviosabiedrības bagāžas noteikumi, jo nav noslēpums, ka Latvijas iedzīvotāji lielākoties izvēlas tieši airBaltic.

J. Vanags atgādināja, ka pirms vairākiem gadiem līdzīgas problēmas bija arī ar Statoil akcijā iegādātām Good Year somām.

SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija Neatkarīgajai skaidroja, ka Wenger rokas bagāžas ceļojuma koferi ir ražoti, ievērojot izmērus un nosacījumus, ko nosaka Starptautiskās Gaisa transporta asociācijas IATA vadlīnijas. «Aviokompānijām ir tiesības tos mainīt atbilstoši kompānijas bagāžas pārvadāšanas politikai. Mēs saviem pircējiem vienmēr iesakām pārbaudīt šos noteikumus, pirms izvēlēties atbilstošo ceļojuma koferi, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām ceļojuma laikā,» sacīja L. Podskočija.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: airBaltic, RIMI, Rimi akcija, Ryanair, Wenger koferi

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats