25. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Anšlavs, Junora
Sākuma lapa » Sabiedrība » Āboltiņai nav bail, ka nāk Repše vai Šlesers; skumdina cits fakts
Āboltiņai nav bail, ka nāk Repše vai Šlesers; skumdina cits fakts
Autors: Apollo.lv / 15. jūlijs 2013, 10:06
«Vienotības» līderei un Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai skumji par sašķelto Latvijas politiku.Āboltiņai nav bail, ka nāk Repše vai Šlesers; skumdina cits fakts

Viņa intervijā laikrakstam «Diena», komentējot to, ka kāds cits politiskais spēks varētu kļūt par «Saskaņas centra» (SC) sabiedroto nākamajā Saeimā, sacīja: «Man nav bail no konkurentiem un no tā, ka nāk Ainārs Šlesers vai Einars Repše. Man ir skumji par sašķelto Latvijas politiku.»

Āboltiņa norādīja, ka SC nekas neliecina par šķelšanos un viņi sevi noturēs kā vienotu organizāciju, tā motivējot savus vēlētājus.

Viņa intervijā pieļāva, ka gadījumā, ja «Vienotība» ar sabiedrotajiem neiegūs valdības veidošanai nepieciešamo vairākumu, to acīmredzot iegūs «Saskaņas centrs» ar kādu savu sabiedroto.

«Jautājums, vai tā ir Einara Repšes partija vai Zaļo un Zemnieku savienība – tie ir spēki, kuri neslēpj, ka viņi būtu gatavi to darīt,» norādīja Āboltiņa.

Viņa norādīja: «Es uzskatu, ka šis nav stāsts par latviešiem un krieviem, bet par politiku, kuras dienaskārtību ietekmē un uzliek kaimiņvalsts. Ļoti veiksmīgi un profesionāli tas tiek darīts. Un tas ir jāvērtē labēji centriskajām partijām. Jautājums ir, uz kurieni Latvija iet un kādā virzienā attīstās. Un tas ir jautājums par ideoloģiju – vai tā ir Eiropas politika vai tā ir no Krievijas atkarīga un ietekmēta politika.»Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Ainārs Šlesers, Einars Repše, Latvijas attīstībai, Par labu Latviju, Saeima, Saskaņas centrs, Solvita Āboltiņa

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats