26. marts, Trešdiena
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Sākuma lapa » Sabiedrība » Tiesa piemēro apcietinājumu Ārijai Stabiņai
Tiesa piemēro apcietinājumu Ārijai Stabiņai
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 17. jūnijs 2013, 12:42
Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa pirmdien piemērojusi apcietinājumu kukuļņemšanā vainotajai bijušajai Rīgas domes Dzīvokļu pārvaldes vadītājai Ārijai Stabiņai, vēsta plašsaziņas līdzekļi, atsaucoties uz Stabiņas advokāti Līgu Cīruli. 


Ierosinājums par drošības līdzekļa grozīšanu tiesā saņemts no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB).

TV3 raidījums "Nekā personīga" svētdien vēstīja, ka Stabiņas atrašanās vieta jau kādu laiku nav zināma, bet viņa atstājusi atvadu vēstuli. 

KNAB Stabiņu aizturēja vairāk nekā pirms pusgada un nesen prokuratūra cēla Stabiņai apsūdzību par kukuļu pieņemšanu un dokumentu viltošanas organizēšanu.




Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Ārija Stabiņa, Dzīvokļu pārvalde, KNAB, korupcija, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, kukuļdošana, kukulis, Rīgas dome

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats