01. marts, Piektdiena
Vārda dienas: Ilgvars, Ivars
Sākuma lapa » Sabiedrība » Mamikins: Politiķi vairs nenāk ar lozungiem, ka krievi būtu apēduši latviešu krējumu
Mamikins: Politiķi vairs nenāk ar lozungiem, ka krievi būtu apēduši latviešu krējumu
Autors: Apollo.lv / 31. maijs 2013, 11:21
«Pašvaldību vēlēšanas vairāk saistītas ar to, kas ir manā sētā, pagalmā vai blakus ielā, nevis nacionālajiem jautājumiem,» uzskata žurnālists un skandalozu slavu ieguvušā raidījuma «Bez cenzūras» vadītājs Andrejs Mamikins. Viņaprāt šajās vēlēšanās nacionālais jautājums nav «tik stipri izspēlēts».Intervijā Latvijas Radio Mamikins atzina, ka ir cilvēciski noguris no visām nacionālajām tēmām.

«Pašvaldību vēlēšanas ir par to, kas ir manā pagalmā, sētā vai blakus ielā. Es savā mūža vēl neesmu redzējis «tīri latviešu vai tīri krievu kanalizāciju», jo kanalizācijas caurules pēc savas formas ir absolūti vienādas, un tās izmanto gan krievvalodīgie, gan latvieši. Varbūt Saeimas vēlēšanās nākamgad vai Eiropas Parlamenta vēlēšanās nacionālais jautājums atkal aktualizēsies, bet pašvaldību vēlēšanās tas nav aktuāls,» sacīja Mamikins.

«Protams, atkal skanēja tie paši lozungi, kurus mēs visi ļoti labi zinām jau 20 gadus, bet mana iekšējā sajūta ir, ka cilvēki jau šos lozungu vairs neklausās. Viņi vai nu skatās uz darbiem, vai lasa programmas un ar savām cerībām varētu iedot balsi vienam vai otram kandidātam. Bet, ka krievi būtu apēduši latviešu krējumu, ar tādiem lozungiem vairs neviens nenāk,»sacīja Mamikins.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Andrejs Mamkins, Eiropas Parlaments, pašvaldību vēlēšanas, politiķi, Saeima, vēlēšanas

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats