07. februāris, Otrdiena
Vārda dienas: Nelda, Ričards, Rihards
Sākuma lapa » Sabiedrība » RNP vēl nesāks masveidīgu apkures atslēgšanu
RNP vēl nesāks masveidīgu apkures atslēgšanu
Autors: www.apollo.lv / 19. aprīlis 2013, 12:50
Lai pārtrauktu centralizēto siltuma piegādi, dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopībai ar balsu vairākumu jāpieņem lēmums par apkures sezonas izbeigšanu un tas jāiesniedz SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» (RNP) Klientu apkalpošanas centrā.Kā informē RNP, ņemot vērā šā gada pavasara mainīgos laika apstākļus, kā arī tuvāko nedēļu laika prognozi, vēl netiks uzsākta masveidīga apkures atslēgšana dzīvojamajām mājām.

Apkures atslēgšanu plānots uzsākt brīdī, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra vairākas dienas pēc kārtas sasniegs vismaz +8 grādus.

Dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums uzskatāms par spēkā esošu, ja «par» lēmuma pieņemšanu nobalsojusi vairāk nekā puse (50 % + 1) dzīvokļu īpašumu pārstāvju.

Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» ir Latvijas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums. Uzņēmums vēsturiski veidojies, apvienojot 15 patstāvīgas pašvaldības namu pārvaldīšanas kapitālsabiedrības, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu pēc vienotiem principiem un uzlabotu pašvaldības kā dzīvojamo māju pārvaldnieka sniegto pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums apsaimnieko 4300 ēkas, kurās apsaimniekošanas pakalpojumus saņem gandrīz 180 tūkstoši klientu.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: apkure, Rīgas namu pārvaldnieks, Rīgas siltums

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats