15. jūnijs, Otrdiena
Vārda dienas: Baņuta, Vilija, Vits
Sākuma lapa » Sabiedrība » «Puteņa biļetes» vēlas lielākā daļa rīdzinieku
«Puteņa biļetes» vēlas lielākā daļa rīdzinieku
Autors: Apollo.lv / 26. marts 2013, 12:05
Saskaņā ar Rīgas domes aptaujas datiem lielākā daļa jeb 79,9% pilsētnieku pozitīvu vērtē tā saucamo «puteņa biļešu» ieviešanu, kas spēcīgas snigšanas laikā autovadītājiem ļauj sabiedrisko transportu izmatot bez maksas, uzrādot transportlīdzekļu reģistrācijas apliecības. Šādu jaunievedumu neatbalsta vien 15% aptaujas dalībnieku.


Rīgas domes aptaujas dati rāda, ka pozitīvu attieksmi pret šo jaunievedumu pauž gan tie respondenti, kuri katru dienu pārvietojas automašīnās (84,1%), gan arī tie, kuri automašīnu praktiski neizmanto un pārvietojas tikai ar sabiedrisko transportu (79,8%).

Lielākā daļa respondentu norāda, ka šī kārtība jūtami atvieglo satiksmi, mazina sastrēgumus un ievērojami atvieglo sniega tīrīšanu Rīgā.

Kā ziņots, pagājušā gada decembrī Rīgas dome izdarīja grozījumus saistošajos noteikumos, kas spēcīgas snigšanas laikā autovadītājiem ļauj sabiedrisko transportu izmatot bez maksas, uzrādot transportlīdzekļu reģistrācijas apliecības.

Savukārt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šos noteikumus apstrīdēja. Rīgas dome pašlaik likumā noteiktā kārtībā gatavo pieteikumu Satversmes tiesā, lai minētie noteikumi varētu stāties spēkā.Diskusija par rakstu (1)

Atslēgvārdi: aptauja, puteņa biļetes, Rīgas dome

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats