16. aprīlis, Piektdiena
Vārda dienas: Alfs, Mintauts
Sākuma lapa » Sabiedrība » 40% iedzīvotāju uzskata, ka zemāk novērtētie ministri būtu jānomaina
40% iedzīvotāju uzskata, ka zemāk novērtētie ministri būtu jānomaina
Autors: NRA.lv / 19. februāris 2013, 10:53
Valdībā tiks skatīts ziņojums par ministru darba vērtējumu. Salīdzinoši biežāk (40%) Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka šajā ziņojumā salīdzinoši zemāk novērtētie ministri būtu jānomaina, jāatlaiž. Par šādu risinājumu daudz pārliecinātāki ir cittautieši un nepilsoņi. To atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, februārī veiktais pētījums.


Aptuveni trešā daļa (36%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju norāda, ka tiem ministriem, kuri šajā ziņojumā būtu novērtēti zemāk, būtu jānosaka periods rezultātu uzlabošanai. Salīdzinoši biežāk uz šāda risinājuma nepieciešamību norāda gados jauni cilvēki (no 18 līdz 29 gadiem), Latvijas pilsoņi un lauku teritoriju iedzīvotāji.

Piektā daļa (20%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir pārliecināti, ka šis valdības ziņojums ir formalitāte, tādēļ, viņuprāt, zemāk novērtētajiem ministriem nekas nebūtu jādara situācijas maiņai.

1% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāji snieguši kādu citu ieteikumu, kā risināt situāciju ar tiem ministriem, kuri valdības ziņojumā novērtēti salīdzinoši zemāk. 3% aptaujāto nebija konkrēta viedokļa šajā jautājumāDiskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: aptauja, ministri, TNS, valdība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats