29. novembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Ignats
Sākuma lapa » Sabiedrība » Sprūdžs atsakās no padomnieka
Sprūdžs atsakās no padomnieka
Autors: NRA.lv / 3. janvāris 2013, 18:09
Vides aizsardzības un reģonālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP) izlēmis neturpināt darba attiecības ar sabiedrisko attiecību speciālistu Kristianu Rozenvaldu. Portāls pietiek.com vēsta, ka šāds lēmums saistīts ar ministra neveiksmīgo komunikāciju īsi pirms Ziemassvētkiem, kad izraisījās skandāls par Līgatnes lāču kopējas Velgas Vītolas atlaišanu. Pats Rozenvalds trešdien Pietiek apstiprināja, ka viņam ir bijusi saruna ar Sprūdžu un visticamāk no februāra viņš atgriezīsies pie saviem projektiem, neturpinot darbu VARAM.


Rozenvalds arī nenoliedz, ka ir ieteicis ministram 19. decembrī intervijā LTV Panorāmai Līgatnes lāču kopējas atlaišanu skaidrot ar kopējas kļūdām, "pārāk cilvēciskojot" attiecības ar dzīvniekiem un tādējādi "raidot sabiedrībai nepareizu signālu par cilvēku attiecībām ar zvēriem". Divas dienas vēlāk, 21. decembrī Sprūdžs savā blogā publiski atvainojās par šiem izteikumiem, faktiski atzīdams kļūdu.

Rozenvalds Pietiek atzina, ka vēl aizvien uzskata Sprūdžam ieteikto komunikāciju taktiku par pareizu un godīgu, bet no sabiedrisko attiecību viedokļa bijusi kļūda nenovērtēt sabiedrības reakciju. "Es uzņemos vainu par lāčiem," saka Rozenvalds.

Pietiek zināms, ka Sprūdža lēmums atteikties no paša izvēlētā padomnieka daļēji saistīts arī Reformu partijas centieniem panākt lielāku darbību koordināciju starp saviem "atslēgas cilvēkiem", un Sprūdža un Rozenvalda izvēlētās komunikāciju taktikas ne vienmēr bijušas iepriekš apspriestas partijā un uztvertas pozitīvi.

Par Rozenvalda pieņemšanu sabiedrisko attiecību padomnieka amatā tika paziņots 18. jūlijā, un jau tobrīd bijusi noruna, ka līgums tiek slēgts uz laiku, kamēr bērna kopšanas atvaļinājumā atrodas ministra padomniece Inese Auniņa, kura darbā atgriežoties februārī. Rozenvalda alga bija 1200 latiupirms nodokļu nomaksas.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Edmunds Sprūdžs, Kristians Rozenvalds, VARAM

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats