18. janvāris, Pirmdiena
Vārda dienas: Antis, Antons
Sākuma lapa » Sabiedrība » Novembrī Saeimā iekļūtu četras no pašreiz piecām tur pārstāvētajām partijām
Novembrī Saeimā iekļūtu četras no pašreiz piecām tur pārstāvētajām partijām
Autors: Kate Namniece, BIZNESS.LV / 6. decembris 2012, 21:39
Novembrī Saeimā iekļūtu četras no pašreiz piecām tur pārstāvētajām politiskajām partijām, liecina pētījumu kompānijas “Latvijas Fakti” aptauja.


Saskaņā ar aptaujas rezultātiem, populārākā partija bija pašreizējā Saeimāopozīcijā esošais “Saskaņas Centrs”, par kuru, ja vēlēšanas būtu novembrī, balsotu 22,9 aptaujāto balstiesīgo (oktobrī – 19,7%), savukārt valdības vadītāja Valda Dombrovska pārstāvētās partijas “Vienotība” atbalsts novembrī ir krities, un tā saņemtu 17,9% vēlētāju atbalstu (oktobrī-17,9%), kas to ierindo populārāko partiju otrajā vietā.

Trešā populārakā partija “Latvijas Faktu” jaunākajā aptaujā bijusi Nacionālā apvienība, kas saņemtu 8,1% vēlētāju atbalstu (oktobrī – 7,3).

Pēdējā partija, kas iekļūtu Saeimā, ja vēlēšanas būtu notikušas novembrī, būtu Zalo un zemnieku savienība, kurai atbalstu pauduši 7,7% aptaujāto (oktobrī – 10%).

Savukārt pašreiz Saeimas koalīcijā esošās Reformu partijas reitings novembrī neparsniedza 5% barjeru, kas nepieciešams, lai iekļūtu Saeimā – novembrī tā saņēmusi 3,7% atbalstu (oktobrī – 3,1%).
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Latvijas Fakti, partijas, politika, Saeima

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats