15. jūnijs, Otrdiena
Vārda dienas: Baņuta, Vilija, Vits
Sākuma lapa » Sabiedrība » Ēlerte: Rīgas identitāte nav skaidra
Ēlerte: Rīgas identitāte nav skaidra
Autors: db.lv / 27. novembris 2012, 10:54
Rīgas identitāte nav skaidra, patlaban galvaspilsēta tiek pretstatīta pārējai Latvijai, kas kavē tās attīstību, uzskata Vienotības izvirzītā Rīgas mēra amata kandidāte Sarmīte Ēlerte.


Sarunā ar Latvijas Radio S. Ēlerte norādīja, ka vispirms ir svarīgi paskatīties uz karti un apskatīties kur mēs esam, kā arī atcerēties to, cik nozīmīga loma bijusi Rīgai Ziemeļeiropas reģionā. «Piederība Ziemeļeiropai nozīmē attīstītu ražošanu, inovācijas, radošumu un jaunradi, caurspīdīgu un caurskatāmu pilsētas pārvaldi,» sacīja S. Ēlerte.

Viņa uzsvēra, ka Rīgas identitāte šobrīd nav skaidra, bet sadarbība ar Ziemeļeiropu – ar Stokholmu, ar Kopenhāgenu, ar Helsinkiem – netiek attīstīta pietiekamā līmenī, raksta DB.LV.

S. Ēlerte norādīja, ka šobrīd Rīga tiek pilnīgi nevajadzīgi pretnostatīta pārējai Latvijai, kas kavē gan galvaspilsētas, gan valsts attīstību.

Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāte arī atzīmēja, ka Rīgai ir jādomā ne tika daudz par tēriņiem, kā par attīstību, tostarp jaunu darba vietu radīšanu. Galvaspilsētai ir jābūt vienotai un saliedētai ar visu Latviju.

Pirmdien Vienotības valde vienojās, ka tās kandidāte mēra amatam Rīgas domes vēlēšanās būs bijusī kultūras ministre un premjera Valda Dombrovska ārštata padomniece Sarmīte Ēlerte.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Rīgas dome, Sarmīte Ēlerte

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats