27. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Andra, Līva, Līvija
Sākuma lapa » Sabiedrība » Iesniegtas 4415 nulles deklarācijas; vislielākā interese par aizņēmumu un aizdevumu deklarēšanu
Iesniegtas 4415 nulles deklarācijas; vislielākā interese par aizņēmumu un aizdevumu deklarēšanu
Autors: NRA.lv / 21. marts 2012, 17:53
Valsts ieņēmumu dienests (VID) informē, ka līdz 2012.gada 19.martam VID iesniegtas 4415 mantiskā stāvokļa deklarācijas, no kurām 1290 deklarācijas iesniegtas pagājušajā nedēļā. Visbiežāk iedzīvotāji interesējušies par aizdevumu un aizņēmumu darījumu deklarēšanu, skaidras naudas uzkrājumu deklarēšanu, kā arī par vispārīga rakstura jautājumiem.


Vērtējot iedzīvotāju kopējo aktivitāti un interesi par mantiskā stāvokļa deklarēšanu, jāatzīmē, ka tā joprojām ir mērena. Pagājušās nedēļas laikā, no 2012.gada 12.marta līdz 16.martam, iedzīvotājiem sniegtas 1290 konsultācijas par mantiskā stāvokļa deklarēšanu, elektroniski nosūtītas atbildes uz 107 iedzīvotāju jautājumiem, kas saistīti ar mantiskā stāvokļa deklarēšanu, kā arī sniegtas atbildes uz 678 iedzīvotāju jautājumiem, kas saņemti, zvanot uz VID informatīvo tālruni. 

VID turpmāk seminārus par mantiskā stāvokļa deklarēšanu rīkos iedzīvotājiem arī pēc pulksten 17:00.

Lai nodrošinātu iedzīvotājiem lielākas iespējas apmeklēt seminārus, martā semināri par Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarēšanas likuma piemērošanu VID klientu apkalpošanas centros tiek organizēti arī pulksten 17:00 un vēlāk. Aktuālā informācija par VID bezmaksas semināriem pieejama VID mājaslapā sadaļā "Semināri nodokļu maksātājiem".


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: nulles deklarācija, VID

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats