23. februāris, Piektdiena
Vārda dienas: Almants, Haralds
Sākuma lapa » Sabiedrība » SC deputāti pievienojas šokētajiem Latgales iedzīvotājiem: Āboltiņai jāatvainojas
SC deputāti pievienojas šokētajiem Latgales iedzīvotājiem: Āboltiņai jāatvainojas
Autors: Apollo.lv / 7. marts 2012, 17:57
Deputāti, kas ievēlēti no «Saskaņas centra» (SC) saraksta Latgales vēlēšanu apgabalā, uzskata, ka Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai (V) jāatvainojas šī reģiona iedzīvotājiem.


Jau ziņots, ka Āboltiņa iepriekš telekanālā «PROTV100» cilvēkus, kas nemaksā nodokļus, salīdzinājusi ar marodieriem. Āboltiņas izteikumi īpaši aizskāra vairākus Latgales iedzīvotājus, kuri atklātā vēstulē Saeimas priekšsēdētājai pieprasīja atvainošanos.

«Darbība, kas ieguvusi nosaukumu «legālā kontrabanda», daudziem reģiona iedzīvotājiem vārda tiešā nozīmē ir kļuvusi par vienīgo iztikas avotu, kas ļauj izdzīvot,» paziņojumā presei vēsta no «Saskaņas centra» saraksta Latgales vēlēšanu apgabalā ievēlētais Saeimas deputāts Jānis Tutins.

«Vara attiecībā pret valsts depresīvākā reģiona iedzīvotājiem ir ieņēmusi pozīciju – «izdzīvojiet, kā gribat». Āboltiņas kundze ir aizmirsusi par to, ka tieši valdošās partijas, un jo īpaši Saeimas spīkeres vadītā «Vienotība», nav darījusi neko, lai Latgale attīstītos!» norādījis Tutins.

Astoņi deputāti, kas no SC saraksta ievēlēti Latgales vēlēšanu apgabalā uzskata, ka Āboltiņas izteikumi ir necienīgi. Arīdzan viņi pievienojušies Latgales iedzīvotājiem, pieprasot atvainošanos no Āboltiņas.

Portāls «Apollo» jau ziņoja, ka Latgales iedzīvotāji izplatīja atklātu vēstuli Āboltiņai, kurā pauda neizpratni par viņas izteikumiem, nodokļu nemaksātājus salīdzinot ar marodieriem.

«Esam dziļā šokā un neizpratnē par to, ka Valsts otrā amatpersona šī gada 8.februāra telekanāla «PROTV100» intervijā var atļauties publiski savas valsts iedzīvotāju daļu salīdzināt ar marodieriem, kurus kara laikā šāva bez tiesas un izmeklēšanas,» pauda Latgales iedzīvotāji.

«Jebkurā gadījumā mēs pieprasām no publisku atvainošanos telekanālā «PRO100TV» un LTV ziņu raidījumā «Panorāma» nedēļas laikā no šīs vēstules izsūtīšanas brīža, pretējā gadījumā mēs panāksim atvainošanos tiesiskā ceļā!» - norādīja aizskartie Latgales iedzīvotāji.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Latgale, Saskaņas Centrs, Solvita Āboltiņa

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats