30. septembris, Sestdiena
Vārda dienas: Elma, Menarda
Sākuma lapa » Sabiedrība » Eksprezidente: ja kāds to mūziku ir pasūtījis, tad SC izpildījums nav līmenī
Eksprezidente: ja kāds to mūziku ir pasūtījis, tad SC izpildījums nav līmenī
Autors: Apollo.lv / 22. janvāris 2012, 22:17
Bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga asi kritizē politiskās apvienības «Saskaņas centrs» politiķus, kuru nostāja valodu referendumā līdz šim bijusi pretrunīga, it kā vārdos atbalstot vienu valsts valodu, bet tajā pašā laikā mudinot cilvēkus piedalīties referendumā un balsot par otru valsts valodu.


«Man, godīgi sakot, nav nācies politikā dzirdēt šādu kādas politiskās partijas pozicionēšanos, kur viņi tekstuāli saka – mēs pieprasām referendumu, pieprasām krievu valodai tiesības kā otrai valsts valodai, bet īstenībā mēs tā nedomājam – es pirmo reizi tā kaut ko dzirdu no kādas politiskās partijas. Mēs sakām vienu, bet īstenībā paši saknē to nedomājam. Tad jau jāsāk domāt, vai cilvēkam nevajadzētu konsultēt ārstu un savu domāšanu pārbaudīt, ka cilvēks var teikt vienu un tai pašā laikā teikt, nē, es to saku, bet es to nedomāju, tas mazliet dīvaini,» intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā «De facto» sacīja eksprezidente.

Vaicāta, vai šāda rīcība nebūtu izskaidrojama ar kādiem spēkiem no ārpuses, kas politiķiem liek šādi rīkoties, bijusī prezidente komentēja skarbi, raksta Apollo.lv. «Tādā gadījumā vēl arvien, ja nu kāds to mūziku ir pasūtījis, tas izpildījums nav līmenī,» norāda viņa. 


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: referendums, Saskaņas Centrs, Vaira Vīķe-Freiberga

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats