28. janvāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Kārlis, Spodris
Sākuma lapa » Sabiedrība » Tuvojoties Nordea Rīgas maratonam, iedzīvotāji sāk pievērst lielāku uzmanību sportiskajai sagatavotībai
Tuvojoties Nordea Rīgas maratonam, iedzīvotāji sāk pievērst lielāku uzmanību sportiskajai sagatavotībai
Autors: BNA / 28. aprīlis 2011, 11:25
Tā kā līdz Nordea Rīgas maratonam ir palicis nedaudz vairāk par mēnesi, pienācis pēdējais brīdis, kad sākt treniņus, lai uzlabotu savu fizisko izturību, veselību un komandas garu.


Kā liecina trenazieri.lv vadītājs Artūrs Apinis: “Rīgas maratons ir izteiksmīgs sporta pasākums, kas padara krāsaināku ikdienu un uzlabo veselības stāvokli. Jau pāris nedēļas pie mums iegriežas topošie maratona dalībnieki un vaicā pēc konsultācijām. Zinoši speciālisti spēj atbildēt uz klientu jautājumiem un iesaka labāko trenažieri un treniņprogrammu konkrētām prasībām – distancei un sagatavotības līmenim.”

Lai piedalītos maratonā, pusmaratonā, 10 km vai 5 km distancēs, ir ļoti svarīgi sagatavoties un nenodarīt pāri sev. Vispirms ir jāiegādājas atbilstoši apavi, lai skrējiens neradītu traumas. Kā stāsta Artūrs Apinis: “Vispirms ir sevi jāradina pie pastaigām garajās distancēs, lai trenētu izturību un kāju ritmiku un tikai tad, kad bez grūtībām var ātrā solī nostaigāt garas distances, tad ir jāradinās pie skriešanas, protams, sākumā lēni tipinot.”

Lai pie tā visa nonāktu saskaņā ar programmu skriešanas uzsākšanai, ir vajadzīga pacietība un disciplīna. Mērķis ir atmodināt ķermeni un to pieradināt pie jaunām kustībām. Taču ir vērts atcerēties, ka viss ir jādara pakāpeniski. No sākuma jāsasniedz pirmie rezultāti un tikai tad jādomā par nākamajiem. Pretējā gadījumā, iedzīvojoties traumās, sports nodarīs vairāk ļauna neka laba.

Trenazieri.lv speciālisti atgādina, ka ir svarīgi izstaipīties pirms un pēc katra skriešanas treniņa, lai ķermenis tiktu pēc iespējas labāk sagatavots un netiktu pārpūlēts.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: aerobikas inventārs BODY CRAFT boksa inventā, sporta kluba inventārs, sporta klubi, sporta klubs, sporta zāles, STRENGTHMASTER, svaru inventārs, svaru stieņi, svaru zāle, trenažieri, trenazieri.lv, velotrenažieri

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats