01. augusts,
Vārda dienas: Albīna, Albīns
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » LTRK Kurzemes biznesa klubā diskutēs par ekonomikas atveseļošanos un biznesa attīstību novadiem
LTRK Kurzemes biznesa klubā diskutēs par ekonomikas atveseļošanos un biznesa attīstību novadiem
Autors: bizness.lv / 30. aprīlis 2021, 13:28
Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  Kurzemes reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes biznesa kluba tiešsaistes pasākumā, kurā diskutēs par ekonomikas atveseļošanos un biznesa attīstību novadiem, kas notiks trešdien, 5. maijā no plkst. 14:30 līdz 16:40.

Uzņēmējdarbības vides attīstībai novados ir būtiska nozīme Latvijas tautsaimniecības izaugsmē. Attīstīt esošo uzņēmēju izaugsmes iespējas un veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos uzņēmējdarbībā, tostarp sekmēt darba vietu radīšanu, jaunu preču un pakalpojumu veidošanu, kā arī sekmēt jaunu uzņēmumu veidošanos novados ir ekonomikas izaugsmes stūrakmeņi. Lai novērstu COVID-19 pandēmijas radīto kaitējumu ekonomikai un sociālajai jomai, stimulētu Latvijas atgūšanos, kā arī aizsargātu un radītu darbavietas, ir izstrādāti dažādi atbalsta mehānismi un pasākumi ekonomikas atveseļošanās un veicināšanas procesam uzņēmējiem. Par ekonomikas atveseļošanos un biznesa attīstību novadiem un citiem jautājumiem Biznesa klubā un pasākuma paneļdiskusijā par tēmu “Ekonomikas atveseļošanās un biznesa attīstība novadiem” diskutēs Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, SIA ‘’Krauzers’’ valdes priekšsēdātājs Andis Araks, AS ‘’Ingrid D’’ valdes priekšsēdētājs Jānis Grahoļskis un LPKS ‘’Dundagas piens’’ valdes priekšsēdētāja Jolanta Smaļķe.

Ar LTRK aktivitātēm pasākuma dalībniekus iepazīstinās LTRK valdes loceklis, politikas daļas direktora vietnieks Jānis Lielpēteris, savukārt Talsu novada Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas vadītāja Jolanta Skujeniece sniegs ieskatu pieejamajam Talsu novada pašvaldības atbalstam uzņēmējdarbībai.

“Covid-19 krīze radījusi bažas par tautsaimniecības attīstības perspektīvām. Kā izmantot krīzi, lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību reģionos, skaidrosim Kurzemes Biznesa kluba diskusijā,” norāda LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar izklāstu par uzņēmēju līdzdalību Talsu novada un uzņēmējdarbības vides attīstībā, ar kurām dalībniekus iepazīstinās Talsu Komersantu kluba valdes priekšsēdētājs, SIA “Krauzers” līdzīpašnieks, valdes loceklis Kaspars Eihe.

Kurzemes Biznesa kluba pasākumu atklās LTRK Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs un Talsu novada domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone. Pasākuma ietvaros Valmieras Attīstības aģentūras Valdes priekšsēdētāja Ilze Eglāja dalībniekus iepazīstinās ar prezentāciju par tēmu ‘’Pieredzes stāsts: digitāls risinājums investīciju piesaistei Valmierā’’.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, pasākumā piedalīties aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs! Reģistrācija aktīva līdz 3.maijam.
Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats