16. jūnijs, Trešdiena
Vārda dienas: Justīne, Juta
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Uzņēmēji aicināti piedalīties domnīcā par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaisti
Uzņēmēji aicināti piedalīties domnīcā par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaisti
Autors: bizness.lv / 1. aprīlis 2021, 12:51
Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas Latvijas Drošības un aizsardzības klasteri aicina uzņēmumus pieteikties domnīcai par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaistes iespējām aizsardzības industrijas projektiem, kas norisināsies tiešsaistē 14. aprīlī.

Domnīcas ietvaros Eiropas Komisijas Aizsardzības industrijas un kosmosa ģenerāldirektorāta pārstāvis iepazīstinās ar Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaistes iespējām mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, un Eiropas Aizsardzības aģentūras pārstāvis informēs par Eiropas aizsardzības spējām, kuras nepieciešams attīstīt. 

Tāpat uzņēmējiem būs iespēja uzzināt par sadarbību ar Aizsardzības ministriju, piesakoties Eiropas Aizsardzības fonda finansējumam, kā arī prezentēt savu ideju Eiropas Aizsardzības fonda projektam.

Eiropas Aizsardzības fondu kā finansiālu atbalstu pētniecībai un aizsardzības industrijai Eiropas Komisija izveidoja, lai Eiropas Savienības dalībvalstis varētu atbilstoši reaģēt uz drošības izaicinājumiem un attīstīt inovatīvu, konkurētspējīgu un efektīvu aizsardzības industriju. 

Interesenti aicināti pieteikt dalību domnīcā par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaistes iespējām līdz 9. aprīļa plkst. 17.00, aizpildot reģistrācijas anketu šeit.

Papildu informācija par pasākumu un Eiropas Aizsardzības fonda iespējām uzņēmējiem pieejama Aizsardzības ministrijas tīmekļvietnes sadaļā “Uzņēmējiem” .Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats