26. februāris, Piektdiena
Vārda dienas: Amēlija, Evelīna, Mētra
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Coca-Cola HBC paplašina sadarbību ar Nemiroff Vodka Latvijā
Coca-Cola HBC paplašina sadarbību ar Nemiroff Vodka Latvijā
Autors: bizness.lv / 8. februāris 2021, 12:49
Sākot no 2021.gada februāra, Coca-Cola HBC paplašina sadarbības loku, iegūstot ekskluzīvas izplatīšanas tiesības un kļūstot par oficiālu Nemiroff Vodka izplatītāju Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.Jāks Mikels (Jaak Mikkel), Coca-Cola HBC Polija un Baltija ģenerāldirektors: "Esam ļoti gandarīti uzsākt sadarbību ar Nemiroff. Mēs ticam, ka zīmola unikālais tēls, milzīgā kompetence un reputācija  apvienojumā ar mūsu spēkiem izplatīšanā un izpildē ļaus mums sniegt patērētājiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jaunas garšas sajūtas un pieredzi miksoloģijā. Tas lieliski iekļaujas mūsu pašreizējā piedāvājumā, ņemot vērā mūsu 24/7 dzērienu partneru stratēģiju, kuras mērķis ir piedāvāt dzērienus ikvienai dzīves situācijai."  

"Pēc gadu ilgās sadarbības ar Coca-Cola HBC citās valstīs esam priecīgi par sadarbības rezultātiem. 2020. gadā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, Nemiroff uzrādīja 18 % pieauguma tempu, un, protams, mūsu sadarbība ir devusi ieguldījumu, lai gūtu šādu sasniegumu. Tāpēc tagad mēs esam priecīgi pievienot Latviju, Lietuvu un Igauniju mūsu globālās sadarbības pārklājumam. Nemiroff jau ir labi pazīstams un iemīļots zīmols šajā tirgū, taču kopā ar tik pieredzējušu partneri kā Coca-Cola HBC mēs ceram sasniegt jaunas virsotnes," norāda Jurijs Soročinskis (Yuriy Sorochynskiy), Nemiroff Vodka izpilddirektors.   

Coca-Cola HBC Polija un Baltija turpina attīstīt plašo dzērienu portfeli, lai vēl vairāk nostiprinātu klientu attiecības un risinātu svarīgus pieaugušo patēriņa gadījumus un piedāvājot ikvienai dzīves situācijai atbilstošus dzērienus jebkuram diennakts laikam. Tālākie plāni ietver zināšanu uzkrāšanu, kokteiļu un miksoloģijas kultūras programmu izveidi sadarbībā ar vietējo HoReCa, un patērētāju izglītošanu par atbildīgu alkohola lietošanu.    

Coca-Cola HBC izplata Nemiroff Vodka dzērienus arī Polijā, Itālijā, Austrijā un Armēnijā.

Par Coca-Cola HBC
Coca-Cola HBC ir vadošais The Coca-Cola Company dzērienu ražošanas partneris. Mēs radām vērtību visām mūsu ieinteresētajām pusēm, atbalstot vietējo sabiedrību un sniedzot ieguldījumu sociāli ekonomiskajā attīstībā valstīs, kurās mēs strādājam. Pozitīvākas ietekmes uz vidi veidošana ir mūsu nākotnes izaugsmes neatņemama sastāvdaļa. Kopā mēs un mūsu klienti apkalpo vairāk nekā 600 miljonus patērētāju, strādājot 28 valstīs 3 kontinentos.

Coca-Cola HBC Polija & Baltija ir viena Coca-Cola HBC AG grupas biznesa vienībām. Mēs ražojam, pārdodam un izplatām pasaulē atzītākos gāzētos bezalkoholiskos dzērienus: Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Sprite and Fanta, un citus, kafiju COSTA COFFEE, enerģijas dzērienus Coke Energy, Burn un Monster, kā arī Edrington Group un Campari piederošus zīmolu produktus. No 2021. gada februāra Coca-Cola HBC Latvijas, Lietuvas un Igaunijas produktu klāstā ietilpst arī Nemiroff De Luxe, Nemiroff The Inked Collection un Nemiroff The Originals.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats