26. janvāris, Otrdiena
Vārda dienas: Agneta, Agnis, Ansis
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Feldmans: Ja nebūtu ārkārtējās situācijas, budžeta veidošanas procesā diskusijas būtu asākas
Feldmans: Ja nebūtu ārkārtējās situācijas, budžeta veidošanas procesā diskusijas būtu asākas
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 26. novembris 2020, 13:00
Finanšu ministrijai (FM) ar nākamā gada valsts budžetu vajadzēja strādāt kvalitatīvāk, tāpēc būtu jādomā par cilvēku nomaiņu ministrijas augstākajā vadībā un Budžeta departamentā, uzskata koalīcijā ietilpstošās Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Saeimas frakcijas priekšsēdētāja biedrs Krišjānis Feldmans.

Intervijā Latvijas Radio politiķis norādīja, ka nākamā gada budžeta projektu vērtē ar trīs ballēm no piecām. Viņa ieskatā, tas nozīmē, ka būtu jāmaina FM ierēdņi.

“Daudzi ir amatos 15 un 20 gadus, bet tas acīmredzami sekmē stagnāciju un motivācijas zudumu, kas izpaužas arī darbā ar valsts budžeta projektu,” uzskata Feldmans.

Viņš norādīja, ka FM Budžeta departaments “ir kā sestais koalīcijas partneris”, tāpēc ir svarīgi, lai nebūtu vērojam stagnācijā šajā departamentā, tas ir valstij svarīgi.

Vaicāts, vai domā, ka būtu nepieciešama arī paša finanšu ministra Jāņa Reira (JV) nomaiņa, Feldmans atbildēja izvairīgi, vien norādot, ka “kopumā situācija ir sarežģīta, jo mēs atrodamies ārkārtējā situācijā”.

Kā zināms, Saeima šonedēļ turpināja darbu pie nākamā gada budžeta, kas paredz arī būtiskas izmaiņas alternatīvajos nodokļu režīmos.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats