02. oktobris, Pirmdiena
Vārda dienas: Ilma, Skaidris
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Ministrs: airBaltic investors - labākais no sliktiem variantiem
Ministrs: airBaltic investors - labākais no sliktiem variantiem
Autors: BNA / 4. novembris 2015, 11:00
Valdība pēc vairāk nekā četru stundu garām diskusijām akceptējusi finanšu konsultanta "Prudentia" atrasto investoru Latvijas nacionālajai aviokompānijai "airBaltic". Pēc satiksmes ministra Anrija Matīsa vārdiem, attiecīgais valdības lēmums ir labākais iespējamais variants no sliktiem variantiem.


"Šis lēmums bija ļoti smags un izsvērts, un bija labākais no tiem, kas bija pieejams," šorīt intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Matīss, savus iepriekšējos izteikumus, ka aviokompānijas finanšu konsultanta "Prudenti" atrasto "airBaltic" investoru nav vēlams izvēlēties drošības apsvērumu dēļ, komentējot, ka "jebkurā lēmumā ir riski".

"Mēs lēmām par to, kā šos riskus minimizēt vai neļaut tiem iestāties," norādīja ministrs, piebilstot, ka ar visiem investoriem pastāvēja dažāda veida riski.

Savukārt vaicāts par "airBaltic" situāciju, Matīss norādīja, ka tā ir stabila. Vienlaikus Matīss norādīja, ka Vācijas uzņēmējs Ralfs Dīters Montāgs-Girmess kā nacionālās aviokompānijas "airBaltic" investors piesaistīts uz laiku un pēc tam akcijas no Vācijas uzņēmēja tiks atpirktas, ja tiks atrasts stratēģiskais investors.

"Akcijas ir iespējams atpirkt kaut vai nākamajā dienā, ja ir atrasts stratēģiskais investors," sacīja Matīss.

Jau vēstīts, ka oktobra vidū Satiksmes ministrija (SM) informēja par finansiālo situāciju uzņēmumā un finanšu konsultanta "Prudentia" atrastā "airBaltic" investora izvērtējumu.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: airBaltic, Anrijs Matīss

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats