16. jūnijs,
Vārda dienas: Justīne, Juta
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Jaunatvērtais fitnesa klubs “Atlētika Āgenskalns” gūst lielu atzinību apmeklētāju vidū
Jaunatvērtais fitnesa klubs “Atlētika Āgenskalns” gūst lielu atzinību apmeklētāju vidū
Autors: BNA.LV / 27. februāris 2015, 13:39
Šī gada sākumā, Rīgā, T/C Āgenskalns, durvis vēra jau astotais fitnesa klubs “Atlētika”. Jaunais fitnesa klubs saviem apmeklētājiem piedāvā ne tikai ērtas un mūsdienīgas telpas, bet arī plašas treniņu iespējas, draudzīgu treneru kolektīvu un lielisku sportisko atmosfēru. Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs, iedzīvotāju atsaucība ir ļoti plaša un “Atlētika Āgenskalns” klientu skaits ar katru dienu palielinās, apmeklētāji jaunajā sporta klubā jūtas ērti un enerģiski.


“Esam patiesi gandarīti par iespēju piedāvāt vēl vienu dinamisku un uz panākumiem vērstu fitnesa klubu, kurā ikviens var realizēt savus mērķus un saņemt attiecīgu komforta līmeni. Mēs pilnveidojamies ik dienas un noteikti turpināsim to darīt arī nākotnē, jo veselīgs un aktīvs dzīvesveids ir kļuvis par cilvēku neatņemamu dzīves sastāvdaļu, kas arī mūs mudina būt nepārtrauktā kustībā. Vēlamies, lai fitness iedzīvotājiem kļūst arvien pieejamāks – arī mikrorajonos. Par jauno fitnesa klubu esam saņēmuši daudz labas atsauksmes, galvenokārt, klienti izrāda apmierinātību ar trenažieriem un inovācijām. Gluži tāpat kā visiem mūsu fitnesa klubiem, arī šim klubam ir ļoti plašs piedāvājumu klāsts, lai cilvēkiem būtu iespējas pamēģināt ko jaunu. Priecē apmeklētāju skaita pieaugums un cilvēku interese, arī paši esam gandarīti ar paveikto un arī turpmāk cītīgi strādāsim, lai nodrošinātu saviem klientiem komfortablus apstākļus treniņiem. Ikviens interesents ir gaidīts iepazīties ar “Atlētika Āgenskalns” telpām un iespējām jaunu sporta mērķu sasniegšanai,” turpina fitnesa klubu tīkla „Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs.

Tikai līdz 1.martam klubs “Atlētika Āgenskalns” piedāvā unikālu iespēju iegādāties gada abonementu, mēneša abonementu vai Timeless abonementu ar 25% atlaidi. Vairāk informācijas internet-veikalā shop.atletika.lv.

Gluži tāpat kā visi “Atlētika” fitnesa klubi, tāpat arī jaunais “Atlētika Āgenskalns” ir atvērts katru darba dienu no plkst. 07:00 līdz 23:00 un brīvdienās no plkst. 09:00 – 21:00.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: abonementi, Āgenskalns, atklāšana, Atlētika, Atletika Free trial, atvēršana, dāvanu kartes, fitnesa klubs, fitnesa klubu tīkls, grupu nodarbības, grupu nodarbības, jaunais gads, jauns klubs, joga, kardiotrenažieri, motivācija, nodarbības, nodarbības sievietēm, nodarbības vīriešiem, problēmzonas, RIP, skrejceļi, spēka trenažieri, sporta klubs, sporta klubs, sporta klubs Rīgas, sporta zāle, svaru zāle, tabata, trenažieri, treniņi sievietēm, TRX, velotrenažieri, veselība, vingrinājumi

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats