21. jūnijs, Piektdiena
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Tiks rīkots īpašs grāmatvedības seminārs par izmaksu optimizāciju, darba braucieniem un aktualitātēm nodokļu aprēķināšanā
Tiks rīkots īpašs grāmatvedības seminārs par izmaksu optimizāciju, darba braucieniem un aktualitātēm nodokļu aprēķināšanā
Autors: Publicitātes materiāls / 2. jūlijs 2014, 15:48
Arvien vairāk grāmatvežu interesējas par apmācību iespējām, kas saistītas gan ar uzņēmumu izmaksu veiksmīgu kontroli un optimizāciju, komandējumu un darba braucienu noformēšanu,  aktualitātēm nodokļu aprēķināšanā un citiem būtiskiem jautājumiem, tāpēc jau š.g. 8. jūlijā tiks rīkots īpašs seminārs "Kā pareizi optimizēt personāla izmaksas un ietaupīt IIN, VSAOI. Kas jāzina uzņēmumiem un iestādēm par komandējumiem un darba braucieniem".


Šī brīža tirgus apstākļos, kad katrs uzņēmumā ieguldītais eiro ir no svara, arvien būtiskāks kļūst jautājums par to, kā nepārmaksāt, kā ietaupīt un veiksmīgi pārvaldīt uzņēmuma naudas plūsmu. Arī vasarā arvien aktuālāka kļūst atvaļinājumu, komandējumu un darba braucienu noformēšana un izdevumu kontrole atbilstoši noteiktajām normām.

Šajā seminārā tiks skatīti visi būtiskākie jautājumi, kas attiecas uz personāla izmaksu optimizāciju, iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošanu, atbrīvojumiem un atvieglojumiem, mūža pensijas apdrošināšanas līgumu, aizdevumiem, avansa maksājumiem, aktualitātēm nodokļu aprēķināšanā, komandējumu un darba braucienu noformēšanu, ierobežojumiem un izmaksu kontroli, kā arī lektore atbildēs arī uz semināra apmeklētāju padziļinātiem, specifiskiem jautājumiem un izskatīs individuālus nodokļu aprēķina un nomaksas gadījumus. Seminārs būs aktuāls gan uzņēmumu un iestāžu grāmatvežiem, pašnodarbinātajiem grāmatvežiem un uzņēmumu vadītājiem.

Semināru rīko “Latvijas Grāmatvedības klubs” (LGK) un semināru vada viena no nozares vadošajām lektorēm – Anita Roga, kas ir finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā un  praktizējoša grāmatvede. Pasniedzēja sniegs profesionāli izstrādātu un kvalitatīvu informāciju par to, kas attiecas uz jaunākajām izmaiņām grāmatvedības kārtošanas noteikumos konkrētās tēmas ietvaros, kā arī atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem gan semināra laikā, gan attālinātās konsultācijās pēc semināra.

Tuvākais “LGK” seminārs paredzēts 8. jūnijā un tā izmaksas, pateicoties līdzfinansējumam, sastāda vien EUR 49. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, interesenti aicināti sazināties pa tālr. 28242360, vai rakstīt uz e-pastu: info@gramatvedibasklubs.lv.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: darba braucieni, grāmatvedība, grāmatvedības kursi, grāmatvedības semināri, grāmatvežu apmācība, grāmatvežu semināri, izmaiņas likumdošanā, izmaksu kontrole, izmaksu optimizācija, komandējumi, kursi grāmatvežiem, Nodokļi, nodokļu apstiprināšana, nodokļu kursi, semināri grāmatvežiem, semināri par nodokļiem

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats