16. janvāris, Sestdiena
Vārda dienas: Lida, Lidija
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » LP jaunajā VID ēkā atver jaunu mūsdienīgas koncepcijas pasta nodaļu
LP jaunajā VID ēkā atver jaunu mūsdienīgas koncepcijas pasta nodaļu
Autors: Apollo.lv / 1. jūlijs 2014, 11:33
Latvijas Pasts (LP) atvēris pirmo modernas funkcionālās un dizaina koncepcijas pasta nodaļu, kas nodrošina ērtāku pakalpojumu saņemšanu klientiem un uzlabotus darba apstākļus darbiniekiem. Jaunā nodaļa atvērta Rīgā, Valsts ieņēmumu dienesta tikko atklātajā kompleksā, portālam «Apollo» pavēstīja LP.


Jaunā pasta nodaļa būs kopumā jau 43.pasta nodaļa galvaspilsētā, kā arī 621.pasta pakalpojumu sniegšanas vieta visas valsts mērogā. Kopumā šogad LP atbilstoši jaunajai koncepcijai plāno pārveidot 10 pasta nodaļas gan Rīgā, gan reģionos – jau jūlijā paredzēts atklāt modernizēto pasta nodaļu Rēzeknē.

LP izstrādātais modernas pasta nodaļas modelis balstās uz vairākiem klientu ērtības nodrošinošiem principiem: mūsdienīga vide, pārskatāms pakalpojumu un preču izvietojums, aktuālākajām apkalpošanas prasībām atbilstoša klientu plūsmas vadības sistēma un tieši konkrētajā pasta nodaļā pieprasīto preču pieejamība. Tas nozīmē, ka atbilstoši klientu paradumu izpētes rezultātiem preču piedāvājums nodaļās atšķirsies – Rīgā un citu Latvijas lielāko pilsētu nodaļās tas pamatā ir un būs vērsts uz pasta pakalpojumu nodrošināšanu, savukārt lauku reģionu pasta nodaļās veidojas, ņemot vērā konkrētās teritorijas iedzīvotāju pieprasījumu, ko ietekmē arī sezonālas tendences.

Jaunā Rīgas pasta nodaļa, kam piešķirts pasta indekss LV-1028 un kas atrodas Talejas ielā 1, ir ne tikai jaunatvērta nodaļa, bet arī pirmā nodaļa, kas izveidota saskaņā ar mūsdienīgajiem klientu apkalpošanas un piedāvāto preču izvietošanas principiem. Nodaļas funkcionālais un dizaina risinājums atsevišķi izdala preces, kas tieši saistītas ar pasta pakalpojumu sniegšanu, piemēram, pastmarkas, pasta paku tara, vēstuļu kastītes u.ml., un preces, kuras pasta nodaļā pieejamas līdzīgi kā veikalā un tiešā veidā uz pasta pakalpojumiem neattiecas.

Klientu kustību jaunajā nodaļā regulē moderna «Qminder» sistēmas rindu mašīna, kas ļauj kārtas numuru paņemt, izmantojot arī viedtālrunī vai planšetdatorā nolādētu mobilo aplikāciju un tādējādi jau iepriekš uzzinot, kāds varētu būt aptuvenais gaidīšanas laiks, kādā ātrumā virzās rinda un tālrunī saņemot informāciju brīdī, kad pienākusi rinda klientiem divus numurus iepriekš.

Patlaban šāda klientu plūsmas regulēšanas sistēma darbojas divās LP nodaļās – Rīgā, VID kompleksa jaunajā nodaļā, un Valmieras 4.pasta nodaļā, bet līdz 2014.gada beigām to plānots ieviest vēl sešās nodaļās, ilgtermiņā plānojot tās attīstību lielākajās pasta nodaļās visā valstī.

Talejas ielas jaunatklātajā pasta nodaļā ir nodrošināta arī piekļuve cilvēkiem ar kustību traucējumiem un vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Saskaņā ar mūsdienīgo pasta pakalpojumu sniegšanas koncepciju šogad plānots pārveidot kopumā 10 pasta nodaļas gan Rīgā, gan ārpus galvaspilsētas, un jau jūlijā tiks atklāta modernizētā pasta nodaļa Rēzeknē.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Latvijas Pasts, VID

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats