25. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Anšlavs, Junora
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Fitnesa trenere: Ļoti pieprasītas kļuvušas TRX nodarbības, kas palīdz trenēt visus ķermeņa muskuļus
Fitnesa trenere: Ļoti pieprasītas kļuvušas TRX nodarbības, kas palīdz trenēt visus ķermeņa muskuļus
Autors: Publicitātes materiāls / 28. aprīlis 2014, 16:21
Mūsdienās sporta industrija attīstās ļoti strauji un sporta entuziastiem tiek piedāvātas arvien jaunas treniņu metodes. Jau izsenis sportā tiek izmantoti dažādi palīgrīki un pēdējā laika aktualitāte gan Latvijā, gan visā pasaulē ir “TRX”.


TRX” ir piekares sistēmas treniņš, kurā par galveno slodzes elementu kļūst katra paša ķermeņa svars. Tādējādi katrs pats var izvēlēties savu treniņa intensitāti un slodzi, tomēr iesācējiem noteikti nepieciešams zinošs treneris.

“TRX” pamatā ir sava ķermeņa svara izmantošana dažādu vingrojumu veikšanai piekares sistēmā. Turoties ar rokām vai kājām pie speciāla stiprinājuma un roktura, tiek izpildīti dažādi vingrinājumi. Iespējas ir ļoti daudz – var attīstīt muskulatūru un spēku, var strādāt pie elastības un lokanības vingrinājumiem, stiepšanās un līdzsvara vingrinājumiem, kā arī attīstīt dziļo muskulatūru, kas ļoti reti tiek nodarbināta citos treniņu veidos. Sistēma ir piemērota gan pieredzējušiem fitnesa entuziastiem, gan iesācējiem.

“TRX ir laba alternatīva trenažieriem. Tas piedāvā tik daudz iespējas un ir iespējams nodarbināt gandrīz visas iespējamās muskuļu grupas. TRX noteikti nav viegls treniņš, tomēr rezultāti ir pārsteidzoši, galvenais ir ievērot pieredzējuša trenera norādījumus un izvēlēties pareizu intensitāti. Nedrīkstam aizmirst, ka TRX ir viens no retajiem fitnesa veidiem, kurš ir pozitīvi atzīts un novērtēts fizioterapeitu vidū un tiek pielietots arī rehabilitācijā. Tas noteikti ir treniņš, kas katram fitnesa entuziastam ir jāizmēģina!” stāsta fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Atlētika, Atlētika Centrs, Barona centrs, dāvanu karte, Fitnesa klubs, grupu nodarbības, jaunais klubs, joga, kardiotrenažieri, nodarbības, nodarbības sievietēm, nodarbības vīriešiem, problēmzonas, Rīgas centrs, RIP, skrejceļi, spēka trenažieri, sporta klubs, sporta klubs centrā, sporta zāle, svaru zāle, trenažieri, TRX, velotrenažieri, veselība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats