22. marts, Trešdiena
Vārda dienas: Dziedra, Tamāra
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Tiks rīkoti īpaši vienas dienas grāmatvedības kursi pašnodarbinātajiem un mikrouzņēmuma īpašniekiem
Tiks rīkoti īpaši vienas dienas grāmatvedības kursi pašnodarbinātajiem un mikrouzņēmuma īpašniekiem
Autors: Publicitātes materiāls / 18. marts 2014, 15:32
Lai ietaupītu līdzekļus un nebūtu jāalgo speciālists nelieliem darbiem, Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC) 20. martā rīkos īpašus vienas dienas kursus pašnodarbinātajiem un mikrouzņēmuma īpašniekiem "PATS SEV GRĀMATVEDIS!". Grāmatvedības kārtošana vienkāršā ieraksta sistēmā. Mikrouzņēmumu nodoklis.”


Kursu apmeklētāji padziļināti iegūs informāciju par tādām tēmām kā saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaite, kvīšu grāmatiņas reģistrācija, aizpildīšana, atskaites sagatavošana un iesniegšana, pašnodarbināto valsts sociālā apdrošināšana, reģistrācija, atskaites sagatavošana un iesniegšana, pamatlīdzekļu uzskaite un nolietojuma aprēķināšana ar praktiskiem piemēriem, kartiņu aizpildīšana, inventarizācija un izdevumu precizēšana, inventarizācijas aktu sagatavošana, aizpildīšana, kā arī gada ienākumu deklarācijas sagatavošana, praktiska aizpildīšana, mikrouzņēmumu nodoklis un ar to saistītās izmaiņas nodokļu likumdošanā, jaunie noteikumi un prasības, praktiski piemēri, IIN avansa maksājumu aprēķināšana, PVN uzskaite, PVN žurnāla aizpildīšana un patentmaksa, kas būtiski atvieglos uzņēmēja ikdienu.

„Šo kursu laikā apmeklētājiem ir iespēja gūt atbildes uz galveno jautājumu – kā strādāt vieglāk un kā nepārmaksāt. Pēc kursa noklausīšanās uzņēmējiem būs vieglāk sagatavot dokumentus un pārskatus pašiem, nealgojot speciālistu. Gan pašnodarbinātajiem, gan mikrouzņēmumu vadītājiem ir īpaši svarīgi ietaupīt pie katras iespējas, tad kāpēc neietaupīt tur, kur uzreiz var redzēt rezultātu,” retoriski jautā "Nodokļu likumdošanas izglītības centra" kursu vadītāja Baiba Rozentāle.

Semināru vadīs viena no nozares vadošākajām lektorēm – Inga Pumpure, kas ir finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā, praktizējoša grāmatvede dažādu nozaru uzņēmumos. Pasniedzēja sniegs profesionāli izstrādātu un kvalitatīvu informāciju par galvenajām izmaiņām, kā arī atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem gan semināra laikā, gan attālinātās konsultācijās pēc semināra.

Tuvākais NLIC seminārs paredzēts 20. martā un maksa par dalību seminārā sastāda vien EUR 44. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: grāmatvedība, grāmatvedība iesācējiem, grāmatvedības kursi, grāmatvedības semināri, grāmatvežu apmācība, grāmatvežu semināri, kursi grāmatvežiem, Nodokļi, nodokļu kursi, semināri grāmatvežiem, semināri par nodokļiem

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats