16. jūnijs,
Vārda dienas: Justīne, Juta
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Augstu novērtē biznesa apmācību programmu par dārgās pārdošanas veicināšanu
Augstu novērtē biznesa apmācību programmu par dārgās pārdošanas veicināšanu
Autors: Publicitātes materiāls / 17. marts 2014, 16:34
Kā liecina biznesa izglītības centra “Biznesa Akadēmija” organizētā semināra apmeklētāju atsauksmes, pārdošanas guru Egitas Sproģes vadītās apmācības “KĀ PĀRDOT DĀRGĀK UN LIKT KLIENTAM ATGRIEZTIES VĒL UN VĒL”, tiek augstu novērtētas, uzsverot lektores plašās zināšanas un pieredzi darbā ar dažādiem uzņēmumiem, kā arī iegūto zināšanu praktiskā pielietojuma iespējas. Uzņēmumi turpina aktīvi pieteikties uz nākamo semināru, kas norisināsies jau 20. martā.


Semināra mērķis ir dot uzņēmumiem instrumentus, ar kuru palīdzību iespējams veicināt dārgo pārdošanu. Ikviena uzņēmuma interesēs, nenoliedzami, ir pārdod ne tikai "vidējā cenu līmeņa" preces vai pakalpojumus, bet arī "dārgos" un tā saucamos "ekskluzīvos" produktus / pakalpojumus. Klienta izzināšana un ciešākas saziņas veidošana ne vienmēr ir vienkāršs process, taču veiksmīgi pielietojot dažādas tehnikas kontakta veidošanā, iespējams panākt sev tīkamu rezultātu ļoti īsā laika posmā, tajā pašā brīdī iekarojot klienta labvēlību ilgstošai sadarbībai.

“Apmeklēju šo semināru un uzskatu, kas tas ir noderīgs gan vidējā, gan augstākā līmeņa vadītājiem un pārdevējiem. Seminārā ir ļoti plašs pārdošanas taktikas izklāsts. Ir no kā apdomāt, izmantot sev, smelties jaunumiem – pārmaiņām pārdošanas jomā – darbā,” atzīst mēbeļu ražošanas uzņēmuma pārstāvis.

Seminārā iegūtā informācija palīdzēs uzlabot iemaņas darbā ar klientiem, apgūt jaunu pieredzi, ļaus vieglāk un efektīvāk veidot kontaktus ar pircējiem, pārliecinoši, ar prieku un entuziasmu izmantot paņēmienus un „trikus” pārdošanas procesā. Tāpat meistaklasē klausītāji tiks iepazīstināti ar profesionālas argumentēšanas metodēm, veidiem, kā pārvarēt pašus grūtākos iebildumus, kā padarīt pārdošanas procesu tīkamu gan sev, gan klientam un tā rezultātā vairot savus panākumus - pārdot vairāk un dārgāk.

Seminārus vada lektore ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi tiešajā pārdošanā un pārdošanas vadībā, pārdošanas procesu izveidē, pārdošanas komandas izveidē, pārdošanas komandas vadīšanā, uzņēmuma izveidē, uzņēmuma vadīšanā, starptautiska vairumtirdzniecības  uzņēmuma izveidē un vadīšanā – Egita Sproģe. Egita savā pārdošanas karjerā ir veikusi vairāk kā 14 000 veiksmīgas vizītes gan mazo, gan vidējo, gan lielo klientu B2B segmentā, strādājusi gan ar Latvijas, gan starptautiskiem klientiem un piegādātājiem. Egita ir ieguvusi maģistra grādu "TQM -  Vispārējā kvalitātes vadība" uzņēmumos un organizācijās.

Maksa par dalību semināra un meistarklasē sastāda EUR 349. Ar programmas “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu, kas šobrīd vēl ir pieejams, jāmaksā tikai EUR 99.

Lai pieteiktos semināra apmeklējumam, aicinām sazināties ar biznesa izglītības centra “Biznesa Akadēmija” pārdošanas skolu pa tālruni: +371 20355559, vai arī sūtīt e-pastu uz: izglitiba@biznesaakademija.lvDiskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: apmācības, atsauksmes, augstu novērtē, biznesa akadēmija, biznesa apmācības, dārgā pārdošana, efektīva pārdošana, Egita Sproģe, esošie klienti, kursi, lektore, pārdevēji, pārdošana, pārdošanas guru, pārdošanas seminārs, peļņas paaugstināšana, seminārs, uzņēmuma klienti, zināšanas

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats