24. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Diāna, Dina, Dins
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Fitnesa klubu apmeklētāji aizvien biežāk izmanto privātā trenera pakalpojumus
Fitnesa klubu apmeklētāji aizvien biežāk izmanto privātā trenera pakalpojumus
Autors: Kate Namniece, BIZNESS.LV / 13. janvāris 2014, 15:51
Kā zināms, privātie fitnesa treneri ir veselības un fitnesa profesionāļi, kas izstrādā individuālas treniņu programmas un motivē klientus tās izpildīt. Precīzi pārzinot cilvēka ķermeņa uzbūvi, darbību un izprotot klienta mērķi, personālais fitnesa treneris var izstrādāt individuālu un efektīvu treniņu programmu ikvienam. Kā norāda fitnesa klubu tīkla „Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs, fitnesa klubu apmeklētāji izvēlas izmantot privātā trenera pakalpojumus, tādējādi iegūstot vēlamo rezultātu ātrāk un efektīvāk.


Privātā fitnesa trenera izvēle ne vienmēr ir tik viegla kā varētu šķist, ir svarīgi, lai treniņu laikā būtu sajūta, ka uzticies konkrētajam profesionālim un esi gatavs kopā ar viņu sasniegt teicamus rezultātus. Dažreiz, protams, var paveikties un jau pirmajā reizē, apmeklējot fitnesa nodarbību saprast - šis ir mans ideālais treneris. Ir būtiski, lai jūs apmierinātu nodarbības vadīšanas stils un savstarpējā komunikācija noritētu raiti. Dažreiz, diemžēl, jāapmeklē pat vairāki sporta klubi, līdz atrodat savu uzticības personu sportā.

“Tā kā sportošanas laikā trenerim uzticat pašu dārgāko – savu veselību un pašsajūtu, ir svarīgi, lai fitnesa trenera klātbūtnē justos komfortabli, droši un uzticami. Pamatojoties uz Jūsu fiziskās sagatavotības līmeni, privāto fitnesa treneru mērķis ir palīdzēt izstrādāt individuālās slodzes programmu, kas Jums ļaus efektīvi tuvoties vēlamajam rezultātam, jo nodarbojoties neatbilstoši savām spējām, attālināt savu mērķu sasniegšanu. Fitnesa treneri nosaka arī sekojošos parametrus - fiziskās slodzes līmeni un intensitāti, optimālās robežas Jūsu sirdsritmam un ieteicamo treniņu biežumu. Ņemot vērā Jūsu nostādīto mērķi, Jums tiks sniegta arī rekomendācija par sporta uzturu nodarbību laikā - treneri ieteiks, kā pareizāk lietot pārtiku pirms un pēc treniņa, kas ir ne mazāk būtisks faktors efektīvam rezultātam,” turpina Andris Žiganovs.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Atlētika, dāvanu kartes, fitnesa klubs, fitness, grupu nodarbības, joga, kardiotrenažieri, privātais treneris, skrejceļi, spēka trenažieri, sporta klubs, sporta zāle, svaru zāle, trenažieri, velotrenažieri, veselība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats