29. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas:
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Fitnesam aktīvi pievēršas arī gados vecāki cilvēki
Fitnesam aktīvi pievēršas arī gados vecāki cilvēki
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 2. janvāris 2014, 16:04
Uzskats, ka fitnesa klubus pārsvarā apmeklē tikai gados jauni cilvēki, pavisam noteikti ir maldinošs, jo vecums nav šķērslis, lai uzturētu sevi labā formā un dzīvotu veselīgi. Kā norāda fitnesa klubu tīkla „Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs, arvien vairāk dažādas sporta nodarbības apmeklē gados vecāki cilvēki, kas vēlas nodrošināt efektīvu organisma vielmaiņu, uzlabot fizisko izturību, kā arī uzlabot savu garastāvokli.


Ar fiziskajām aktivitātēm var nodarboties gandrīz jebkurš, taču ir svarīgi atrast sev piemērotāko treniņu veidu. Fiziski vingrinājumi, nūjošana, riteņbraukšana, peldēšana, ārstnieciskā vingrošana, skriešana, dejošana, fitness – ir ļoti daudz variantu, no kā izvēlēties sev patīkamāko nodarbi. Galvenais, ceļā uz aktīvu dzīvesveidu un labu veselību, ir vēlme sportot un nav svarīgi, vai esi jauns vai vecs.

“Fiziskas aktivitātes gados vecākiem cilvēkiem palīdz ne tikai izvairīties no nepatīkamām saslimšanām, bet arī uzlabo apetīti, miegu un kas ir ne mazums svarīgi – uzlabojas arī garastāvoklis un vispārējā apmierinātība ar dzīvi. Biežākā problēma gados vecākiem cilvēkiem ir kustības locītavās. Ja kustības izpaliek, tad locītavas sāk sāpēt, jo tajās nav pietiekami daudz šķidruma. Kad cilvēks kustas, tad visa viņa elpošanas sistēma, asinsrite un visi orgāni ir darbībā un nav jūtams diskomforts. Esam priecīgi mūsu fitnesa klubos redzēs gan ilggadējos fitnesa veterānus, gan arī iesācējus, kas savā cienījamā vecumā tomēr apņemas dzīvot veselīgi. Esam gandarīti par ikvienu, kas nebaidās no gadu skaita un labprāt pievienojas mums. Atlētikas fitnesa treneri labprāt palīdz ikvienam izvēlēties sev piemērotākos treniņu veidus un ir gatavi konsultēt jebkurā situācijā,” turpina Andris Žiganovs.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Atlētika, dāvanu kartes, fitnesa klubs, fitness, gados vecāki cilvēki, grupu nodarbības, jaunais gads, joga, kardiotrenažieri, skrejceļi, spēka trenažieri, sporta klubs, sporta zāle, svaru zāle, trenažieri, velotrenažieri, veselība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats