29. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas:
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Skābeklis - jaunības un skaistuma eliksīrs
Skābeklis - jaunības un skaistuma eliksīrs
Autors: Kate Namniece, BIZNESS.LV / 25. novembris 2013, 16:46
Mums visiem ir nepieciešams skābeklis, bez tā nevar eksistēt neviena dzīva būtne. Skābeklis ir mums visapkārt, mēs to nemitīgi elpojam. Skābeklis ir dzīvības pamatā, tas pasargā mūs no baktērijām un slimībām, palīdz atjaunot ādas šūnas un justies pilnvērtīgiem. Arī skaistumkopšanā skābeklis ieņem būtisku lomu - pēdējā laikā viena no pieprasītākajām skaistumkopšanas procedūrām ir skābekļa terapija “Derma OXY”.


Skābekļa trūkuma gadījumā ādas tonis ir bāls un neizteikts. Skābekļa terapija novērš šos simptomus, pilnvērtīgi apgādājot ādu ar koncentrētu skābekli. “Derma OXY” procedūras laikā ar gaisa strūklas palīdzību ādas aktīvajā daļā tiek ievadīts bagātīgs serums, ko pēc tam, masējot ar tīra skābekļa strūklu un radot negatīvu vakuumu, iespiež vēl dziļāk, tā aktivizējot gan ievadītā seruma darbību, gan ādā jau esošo kolagēnu un elastānu.

Procedūra ilgst 45 minūtes. Uzreiz pēc procedūras ir labi redzams rezultāts: sejas āda ir starojoša, it kā uzpildīta, svaiga un atpūtusies. Grumbiņas ir samazinājušas, un redzams liftinga efekts.

“Derma OXY procedūra ir veselīga un dabīga, nav nekādu kontrindikāciju. Tā ir izstrādāta un testēta Dānijā, kas garantē gan šīs metodes kvalitāti, gan to, ka mūsu platuma grādu ādas tipiem izstrādātie serumi ir maksimāli piemēroti. Šī procedūra ir alternatīva mezoterapijai. Procedūra ir patīkama, tā nerada sāpes. Serumiem, kas speciāli izstrādāti šim aparātam, ir bagātīgs sastāvs, kas nodrošina ādas mitrināšanu, barošanu un tās funkciju uzlabošanu. Iedarbība ir unikāla un tā saglabājas vairākas dienas,” norāda veselības un skaistumkopšanas centra “Adoria” kosmetoloģe Inguta Grinberga.

Lai panāktu ilgstošu iedarbību, ir jāveic 6 procedūru kurss (pa vienai reizei nedēļā). Pēc tam uzturošais kurss 1 reizi mēnesī.

„Uzskatu, ka sieviete, kas rūpējas par savu ārējo izskatu un iekšējo labsajūtu, ir veiksmīga, laimīga un ar dzīvi apmierināta. Arī es cenšos regulāri apmeklēt gan kosmetologu, gan manikīru, kā arī dažādas citas skaistumkopšanas procedūras. No paziņas nesen uzzināju par sava veida inovāciju skaistumkopšanā, jeb skābekļa terapiju “Derma OXY”. Nolēmu to izmēģināt un jau pēc pirmās procedūras sajutu būtisku rezultātu – ādas stāvoklis ir uzlabojies, un to esmu pamanījusi ne tikai es, bet arī man apkārtējie. Procedūrai ir vairākas priekšrocības – tā ne tikai ļauj ādai “starot”, bet arī samazina grumbiņas un sniedz liftinga efektu,” atzīst trīs bērnu māmiņa Aiga Balode no Rīgas.

Informācija tika sagatavota sadarbībā ar veselības un skaistumkopšanas centru “Adoria”. Tālr. 20561015, info@adoria.lv /www.adoria.lv


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ādas kopšana, ādas lobīšanās, ādas problēmas, Adoria, atzīti ģimenes ārsti, Derma OXY, dermatologs, grumbiņas, kosmetoloģija, liftings, procedūra, Rīgas centrs, sejas ādas stāvoklis, sejas tīrīšana, skābeklis, speciālisti, veselība, veselības centrs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats