24. jūnijs, Pirmdiena
Vārda dienas: Jānis
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Guna Svence: Stresa pārvaldīšana ir nozīmīgs faktors gan darba vietā, gan privātajā dzīvē
Guna Svence: Stresa pārvaldīšana ir nozīmīgs faktors gan darba vietā, gan privātajā dzīvē
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 9. oktobris 2013, 10:55
Lai gūtu zināšanas par dažādiem veidiem kā tikt galā ar ikdienas stresu un kā „slikto” pārvērst „labajā”, Rīgas Psiholoģijas skola 14. oktobrī atkārtoti rīkos īpašu semināru un meistarklasi “Stresa pārvarēšana un stresa noturības attīstīšana”. Semināri jau ieguvuši lielu atzinību apmeklētāju vidū, jo iegūtās zināšanas, palīdz ne tikai veiksmīgi pārvarēt spriedzi darba vietā, bet arī rast mieru un harmoniju personiskajā dzīvē.


Semināra laikā apmeklētājiem ir iespēja rast atbildes uz jautājumiem, kā regulēt spriedzi un pakļaut to savu mērķu realizēšanai, saprast stresa mehānismus, zināt savus stresorus un spēt tos vadīt ikdienas stresa apstākļos.

„Ikdienas dažādie notikumi, regulāri pieaugošais informācijas daudzums, pielāgošanās apkārtējiem cilvēkiem, spriedze utt., ir tie faktori, kas visbiežāk izraisa stresu, tomēr katram ir iespēja apgūt stresoru atpazīšanu, atklāt un veidot savu potenciālu un apzināt savas iespējas dzīvot laimīgi, kas ir vienīgais inteliģentais veids kā pieņemt dzīves izaicinājumu. Stresa pārvaldīšana palīdz mums veidot harmonisku dzīvi gan darba vietā, gan mājās,” stāsta  semināra lektore - profesore Guna Svence.

Seminārs un meistarklase tiek virzīta ne tikai uz teorētiskām nostādnēm, bet arī uz praktiskiem paņēmieniem. Stresa pārvaldes iemaņu veidošana palīdz uzlabot darba spējas, sakārtot dzīvi, atrast sev nozīmīgo, akceptējot būtisko un pasargājot sevi no pārmērīgas spriedzes uzkrāšanās.

“Seminārs bija ļoti vērtīgs, ar labu mācību materiālu, harizmātisku pasniedzēju, kura katram dalībniekam deva nepieciešamās zināšanas, ļoti patika individuālā pieeja. Pasniedzēja neiedod “gatavu recepti”, bet gan liek paskatīties uz savu problēmu no malas. Ļoti lielā mērā zināšanas noderēs ikdienas darbā, ģimenē. Ieguvu daudz jaunas idejas un tas mani priecē,” atzīst  Talsu novada pašvaldības pārstāve Sigita Amstere.

Semināru un meistarklasi "Stresa pārvarēšana un stresa noturības attīstīšana” vada profesore Guna Svence, kura ir Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas psiholoģijas bakalaura un maģistra studiju programmu direktore. Tāpat lektore ir vairāku psiholoģijas mācību grāmatu autore, publicējusi rakstus Latvijas un starptautiskos psiholoģijai veltītos izdevumos, piedalījusies un uzstājusies Eiropas psihologu konferencēs, semināros un kongresos, arī Pirmajā Pasaules pozitīvās psiholoģijas kongresā ASV 2009. gadā.

Maksa par dalību seminārā sastāda Ls 199 / EUR 283.15, taču ar programmas "Biznesa uzrāviens" līdzfinansējumu, kas šobrīd vēl ir pieejams, tā sastāda vien Ls 39 / EUR 55.49.

Interesenti tiek aicināti pieteikt dalību zvanot pa tālruni 28487618 vai rakstot e-pastu: psihologijas.skola@hotline.lv
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Guna Svence, Rīgas Psiholoģijas skola, seminārs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats