22. marts, Trešdiena
Vārda dienas: Dziedra, Tamāra
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Latvijas vadošie uzņēmumi piesaka dalību EUROREG konferencē; aicina to darīt arī citus
Latvijas vadošie uzņēmumi piesaka dalību EUROREG konferencē; aicina to darīt arī citus
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 13. augusts 2013, 10:31
Tuvojoties 23.augusta konferencei par eiro ieviešanu, būtiski palielinājies pieteikumu skaits. Latvijas vadošie uzņēmumi iesaka nekavēties un konferenci apmeklēt ikvienam.


„Diemžēl par eiro ieviešanu tiek runāts par maz. Man, kā uzņēmuma pārstāvim, ir svarīgi uzzināt atbildes uz vairākiem jautājumiem, lai jau laicīgi varētu sagatavoties lielajām pārmaiņām. Konferencē piedalīsies nozares eksperti un domāju, ka, pateicoties viņiem, saņemšu atbildes uz jautājumiem, kuras pats varēšu nodot tālāk, kā arī ātri reaģēt uz nepieciešamajām izmaiņām. Noteikti aicinu šo iespēju izmantot ikvienam,” stāsta celtniecības nozares pārstāvis Edgars Bērzs.

Nodokļu eksperte Jadviga Neilande konferencē akcentēs tādus jautājumi kā attaisnojuma dokumenti un grāmatvedības reģistri, valūtas kursa piemērošana attaisnojuma dokumentiem un grāmatvedības reģistriem, kases aparāti un kases sistēmas latu un eiro vienlaicīgās apgrozības periodā un citus jautājumus. Grāmatvedības sistēmu eksperte Dzintra Renigere stāstīs par eiro ietekmi uz grāmatvedības uzskaites un nodokļu aprēķina elektroniskajām tiešsaistes sistēmām, bet zvērināts advokāts Kaspars Novicāns skaidros eiro ieviešanas noteiktās izmaiņas komerclikumā, Statūtu maiņa uzņēmumiem un citus normatīvos dokumentus.

„Šo konferenci apmeklēs vairāki pārstāvji no mana uzņēmuma, jo nepieciešams, lai šī informācija precīzi un kvalitatīvi sasniedz katru no darbiniekiem, lai, sagaidot 1.janvāri,  katrs nodaļas vadītājs spētu informēt savus darbiniekus. Uzskatu, ka mums priekšā ir lielas pārmaiņas un mums ir jābūt tām gataviem jau šobrīd,” atzīst elektronikas nozares pārstāvis Ingmārs Kalniņš. 

Šobrīd aktuālo konferenci – semināru vadīs pazīstamais žurnālists Egils Zariņš, uzstāsies nodokļu un grāmatvedības eksperti - Jadviga Neilande un Dzintra Renigere, kā arī juristi un praktizējoši grāmatveži.

Konference – seminārs paredzēts 23.augustā. Lai pieteiktos un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 28242360 vai reģistrējieties EUROREG.lvDiskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: eiro ieviešana Latvijā, grāmatvedības sistēmas, Jadviga Neilande, konference Euroreg, Neilandes konsultācijas, Nodokļi, nodokļu uzskaite, seminārs par eiro ieviešanu

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats